Pestrec mariánsky

Táto diskusia patrí k článku: Pestrec mariánsky
Pestrec mariánsky

Na prvý pohľad bodliak, o ktorom by ste zaručene nepovedali, že ide o nesmierne zdravú bylinu. Kľúčovou látkou pre zdravie je Silymarín. Ak teda potrebujete prečistiť a regenerovať pečeň, Pestrec mariánsky je na vaše ťažkosti ideálnym riešením.

mariar

Mozes napisat ako konkretne a ake mnozstvo si uzival?
Na rozomletie postaci obycajny mlyncek na ma?
Moze niekto odporucit dobry zdroj, kde kupit kvalitny pestrec?
Dakujem

RNG

Ucinna davka na cistenie pecene je 900 mg sylimarinu, koncentrovaneho vytazku z ostropestreca marianskeho(sylibum marianum/milk thistle) Zutie semien ti zialbohu neda taku davku.

Kýčera

A vy ste nepapali bodliačiky,keď ste boli malí?Výbornú službu vám urobí aj pitie čaju z koreňa čakanky.

redka

su viacere pripravky ktore obsahuju tuto ucinnu latku tusim flavobion, lipovitan... dolezite je pozerat kolko tej latky obsajuhu... ten silymarin od generiky ma 140 mg, flavobion len 70 mg, lagosa ma 150...

knaja

Dakujem ti velmi pekne. Syn ma na predpis Lagosu, ale to len na gastre predspisu. Ja sa uz 3.x davam dokopy v priebehu mesiaca po bronchitide a pecen dostava zabrat (2x ATB).

redka

skus v kavomlynku... ale daju sa kupit aj kapsule so zarucenym ovcakom silymarinu.... napr od firmy generica bezne dostupne v lekarni...

knaja

Mám ho doma, ale ako ho mám nadrviť?? Môžem použiť kameninový mažiar či sekáčik na zeleninu alebo mlynček na kávu s keramickými nožmi? Stačí ho potom len zapiť vodou?
Ďakujem!

dili

Pestrec mariánsky strieborný bodliak je to čo funguje. Mal som v zlom stave pečeň a odporúčam. Pozor však ,aby ste ho správne užívali. Ja som to pól roda zle užíval a nenastala žiadna zmena. Presne ako je to v tomto článku to funguje.Je to super a na zdravej pečeni som našiel všetko čo som hľadal. Postupoval som podľa nich a zrazu zmena. Schudol som,cítim sa dobre a hodnoty krvné super. Začala užívať aj manželka a tej sa za tri štyri mesiace nenormálne vylepšila pleť.Mala z toho väčšiu radosť,ako keď jej ustúpil migrény. Fakt, ten bodliak, si zaslúži uznanie. Len je ho viacej druhov,musí to byť strieborný.