Pestrec mariánsky

Táto diskusia patrí k článku: Pestrec mariánsky
Pestrec mariánsky

Na prvý pohľad bodliak, o ktorom by ste zaručene nepovedali, že ide o nesmierne zdravú bylinu. Kľúčovou látkou pre zdravie je Silymarín. Ak teda potrebujete prečistiť a regenerovať pečeň, Pestrec mariánsky je na vaše ťažkosti ideálnym riešením.

Dias

Č sa týka pestreca,tu je ale finta že musí byť drvený nie mletý.To som tiaž nevedel. Mletím sa strácajú látky,ktoré regenerujú pečeň.Je to na stránke zdravapecen.sk vysvetlené,takto:
Treba začať tu – dôležité ! Teplo nad 40 st. /pri mletí/ likviduje látku silymarín /zoskupenie flavonoidov /,takýto pestrec nedokáže regenerovať pečeň. Užívanie pestreca v inej podobe ako napríklad tabletky,olej,čaj,tinktúra neprinesú požadovaný efekt a pečeň sa vám nepodarí zregenerovať. Je to z dôvodu úpravy plodu pestreca,tým sa neguje látka silymarín. Silymarín-zoskupenie flavonoidov,sa nedá vyťažiť z plodu pestreca a uložiť do kapsulí,či tabletiek.
No a ešte som predtým kúpil v obchode a bol mletý,tak som z neho varil čaj a veru žiadna zmena nenastala.Objednal som drvený na zdravapecen.sk a čuduj sa svete,po troch dňoch už som vedel,že som na dobrej ceste.Treba ho však jesť a to niekoľko krát denne,na lyžicu do úst a zapiť.Postup som našiel na ich stránke.

Kysel

Ako na to s pestrecom sa dočítate tu.Skutočne rozsiahly článok,ako sa znova vrátiť k zdraviu a zdravej pečeni. prečítajte si.
www.facebook.com

Zakaj

Ja som našiel ,čo som o pestreci mariánskom hľadal, všetko v tomto článku.Po prečítaní som to skúsil a zatiaľ nemám výhrady.Po dvoch týždňoch, sú zmeny v trávení a aj vo vylučovaní.Už ma po každom jedle nenafúkne ako balón. Priznám sa,že moc som tomu nedával,lebo popíšu všetko možné aj nemožné,aby predali tovar.Nie som na reklamy,ale toto funguje. -odkaz odstránený-