Pestrec mariánsky

Táto diskusia patrí k článku: Pestrec mariánsky
Pestrec mariánsky

Na prvý pohľad bodliak, o ktorom by ste zaručene nepovedali, že ide o nesmierne zdravú bylinu. Kľúčovou látkou pre zdravie je Silymarín. Ak teda potrebujete prečistiť a regenerovať pečeň, Pestrec mariánsky je na vaše ťažkosti ideálnym riešením.

lexol

Ak chcete tak si pestrecom a kmínom pomôžete.Len to treba užívať a nie si to len zohnať a čakať.Lieky sú samozrejme pohodlnejšie,ale nepomôžu.Mňa prinútil štýl môjho žitia a žena niečo začať robiť.Moc mi to nevoňalo až do chvíle,keď som na -odkaz odstránený- našiel v blogu pravidlá užívania.Je možné,že som bol prvý,lebo tam bol zavesený len dva dni.Nakopol ma a už nepopustím.Za dva týždne mám úplne iný pocit a zbavil som sa ťažoby.Idem ďalej.Chcel som začať v zime a nie v lete.Mohol som začať s Ferkom,ktorý mi to poradil a dal adresu .On už je na tom super.Keď mi ukázal ako mu išlo dole aj brucho nechápal som.Chcem to i ja.

Zdravá pečeň

Pestrec mariánsky je skutočne to,čo potrebujeme aby sme pečeň zbavili tukov a toxínov.Treba však myslieť aj na trávenie a vylučovanie.K tomu nám poslúži Černucha, ktorá dokáže zbaviť črevný trakt baktérií a parazitov.Cez steny čriev prenikajú dobré aj škodlivé látky do krvi. Úlohou pečeni -pečeňovej membrány je tie zlé zachytiť a cestou potu,moču a stolice ich dostať z tela von. Pestrec, čiže látky takzvané flavonoidy zoskupené v Silymarín dokážu obnoviť- vymeniť náš filter.Pomocou Černuchy dokážeme detoxikovať črevný trak,pečeň a krv,aby Pestrec mohol podporiť obnovu filtra uloženého v pečeni,ktorý sa stará o kvalitu krvi.Keď sa podarí akási rekonštrukcia tohoto filtra, máme vyhrané nad stukovatelou pečeňou,cholesterolom a stým spojenými zdravotnými problémami.Obnova filtra je kľúčom k tomu,aby sme sa dopracovali ku krvným testom v norme.Všetko záleží na tom,ako rýchlo dokážeme telo zbaviť nežiadúcich toxických látok.Vždy mať treba na pamäti základný fakt.Detoxikácia musí byť prepojená regeneráciou nášho naj dôležitejšieho orgánu v našom tele.Obnova filtra nám zaručí kvalitnú krv a zbavená pečeň tukov si začne ukladať miesto tukov výživné látky,ktoré pri poklese v krvi bude dodávať do krvi a tým ju udržíme v norme.Pečeň je akási špajza výživy a pečeňová membrána je filter,ktorý čistí krv. Ďalšie informácie môžete nájsť na webe zdravapecen.sk v Blogu nájdete aj niečo naviac, ale i na Facebooku Zdravá pečeň.
Zdravá pečeň=život bez liekov.

plukovník

Aj ja som maturoval s pestrecom a pil som čaj aj olej. Chybu som robil aj to,že som ho mlel.Tým som zlikvidoval látky potrebné na obnovu pečeňových buniek. Pomohlo to len na stolicu.Keď som začínal podľa návodu na zdravej pečeni,tak som ho začínal užívať drvený a nestačil som sa diviť.Odmastil som pečeň,znížil cholesterol a aj váhu.Som na funkcii,kde robíme aj testy z telocviku a nadváha mi nedovolila zastávať funkciu a rásť.Dnes je to už minulosť,som v norme a váhovo tiež.Sľúbil som,že ak to bude fungovať,tak im urobím reklamu.Pritom som ich našiel myslím si že na tejto stránke.Začal som v septembri a aj pokračujem,nakoľko sa blížim k 50 ke a cítim sa ako pred desiatimi rokmi,keď som s nadváhou nemal problém.Veľmi mi to dodalo aj energie a sebadôvery.

OLEG 23

Pestrec mariánsky som poznal ešte za totality a pil so z neho čaj.Potom som skúšal aj olej.Na tomto webe som narazil na články od Zdravá pečeň a zdalo sa mi to nereálne.Po konzultácii som začal užívať pestrec a poradili mi z hľadiska urýchlenia detoxikácie aj kombinovať ho s černuchou, čo ma poviem nesmierne prekvapilo.Čo dokáže prírodný produkt,tak to je až neuveriteľné Našiel som aj vieru v to,že sa to dá.Už po týždni užívania podľa ich webu som vedel,že neuhnem a budem pokračovať.Dnes sa teším a radím to i druhým. pripájam link,kde si viete prečítať ako začať.
-odkaz odstránený-

RNG

Olej zo semien bodliaka nemusi obsahovat ziadny sylimarin a to je jedina ucinna latka v ostropestreci marianksom, Preto odporucam brat kapsule so zarucenym obsahom sylimarinu, a nie len hryzt semeno alebo pit olej. Viac na sylimarin najdete na
www.altmedrev.com

zdravapecen

Pestrec mariánsky ospevovaný ako všeliek,Kristova koruna,bodliak ktorý lieči.

A predsa niektorí čo sa s ním zoznámili a užívali ho, nepomohol im.

Prečo?

Je na to viac dôvodov.Strieborný bodliak Pestrec mariánsky Silybum mariánum funguje,ak použijete na liečbu tú správnu odrodu.Jeho krajina pôvodu sú Kanárske ostrovy a pomaly sa začína udomácňovať aj u nás a v okolitých štátoch. Rozdiel je v tvare,

ale aj kvalite kde sa dopestuje a hlavne,kedy prebieha jeho zber.Aby fungovala liečba pomocou Pestreca,zber musí prebiehať koncom septembra až do polovice októbra.V druhej polovici septembra sa v plode Pestreca tvorí látka silymarín, zoskupenie flavonoidov . Táto látka je pre Pestrec kľúčová. Ona podporuje tvorbu nových pečeňových buniek. Zber musí prebiehať ručne preberaním len zrelých makovičiek.

Príprava kvalitného Pestreca na užitie sa musí robiť metódou drvenia nie mletia. Pri mletí na prášok vzniká telo,ktoré látku silymarín znehodnotí a tak samozrejme užívateľovi nemôže pomôcť. Príprava čaju z plodu Pestreca nie je vhodná a tak zápar bola ďalšia chyba,ktorej sa užívatelia dopúšťali.Plod Pestreca nemôže dôjsť do styku s teplom nad 40 st. Skladovať Pestrec je nutné v potravinárskych pohároch primerane veľkých jeho obsahu z dôvodu oxidácie.Počas prípravy a skladovania nesmie prísť do styku s kovom.Drvička musí byť vyrobená z tvrdeného plastu.

Lisovaným na olej za studena, zostáva látka silymarín v šupke Pestreca,je totiž tvrdá a nedá sa za studena lisovať.Olej z Pestreca je však kvalitný a veľmi vhodný na prípravu šalátov,ale neposlúži na podporu tvorby nových pečeňových buniek. Z našich skúseností vieme,že niektorí klienti si Pestrec dokonca vyluhovali v alkohole. Pestrec sa nesmie v žalúdku stretnúť s alkoholom a surovým mliekom.

Je toho okolo plodu Pestreca veľa.Nie všetko s názvom Pestrec na sáčku je vhodné na liečbu ochorení pečene.

Pestrec sa využíva celý, listy, byľ a aj koreň na prípravu čajov.Sú však určené na iné ochorenia. Iba sám plod sa užíva drvený priamo do úst a zapíja sa vodou.Takto funguje a zákazníci si ho nevedia vynachváliť.Na našej web stránke -odkaz odstránený- sa dočítate ako vám môže zlepšiť zdravie a skvalitniť život.

Je dobré začať hneď správne a potom oceníte jeho schopnosti -všelieku. Má neskutočne široký záber pri množstve ochorení.

Je to preto,lebo dokáže vystavať novú zdravú pečeň a keď že pečeň je vstupná brána nášho zdravia a krv naše palivo,je logické,že cez krv sa dajú do poriadku obličky a pľúca.Takto sa dopracujeme k zdravej pečeni a života bez liekov. Drvený Pestrec od mletého rozpoznáte ľahko.Mletý je na prášok a drvený na rôzne veľkosti. Niektorí predajcovia to síce tvrdia ,že Pestrec pripravujú drvením, ale nerobia to tak,nakoľko je to zložitý proces a preto je pohodlnejšie Pestrec pomlieť, ale takto pripravený Pestrec na užitie neplní svoje poslanie.

Zdravá pečeň.

Korolen M

Odporúčam a mám dobré skúsenosti a aj výsledky -odkaz odstránený-.
Za ca štyri mesiace mám krv v norme a netlačím nikomu nič.Vyskúšaš uvidíš sám,ich systém je super,už si objednala i svokra a to je čo povedať,lebo vie, aké som mal predtým výsledky v krvi.

M.Dulkovský

Ozaj sa oplatí vyskúšať pestrec a čierny kmín,je to neuveriteľne účinné,čo by som nikdy nepovedal.Spolu fungujú skvele a môžem to potvrdiť.Nechápem prečo som to objavil až keď som to potreboval a pečeň bola poškodená,upchatá tukmi.
Konečne mám v poriadku cholesterol a cukor.Tiež s cukrom bola rada na dve veci,že sladte medom.Na zdravej pečeni som sa dočítal,že sladenie medom je nesprávne.
Treba veci filtrovať a aj rady dobré tak akurát na vyťahovanie peňazí.To ako sa teraz cítim aj som schudol a vraj aj omladol.To mi povedal kamarát s ktorým som sa dlhšie nevidel,ale v minulosti sme pravidelne chodili na pivko.

Finilka

Reagujem na článok pod týmto je to od
zdravapecen
14.07.15 10:05

Je to fakt,že pestrec začal fungovať keď som ho začala užívať drvený.Keď si pomyslím,čo som minula peňazí na kapsule a tabletky od rôznych spoločností a nikde to neviedlo.Je pestrec vážne super a užíva ho aj manžel,lebo som ho nahovorila najskôr ako prevenciu.
Ďakujem za rady Zdravá pečeň,je už fak zdravá. Neverila som síce tomu,ale stalo sa.