Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

mariapoled

Ja som bola v šoku, že mi to olúpalo aj miesta medzi prstami a pokožku som mala celkom jemnučkú . Takže Kaya určite odskúšaj, šak treba si urobiť názor.

zuzazBA

Ahojte :-) chcela by som vám len oznámiť , teda tým ktorí ako ja
mali prvú skusenosť a vobec neverili nejakým samozlupovacim ponožkam :-) , ozaj to funguje a moje nohy teda pokožka na nich sa zlupovala každým dnom viac a viac :-) ale stálo to za to , teraz su ozaj moje nohy pekne a jemne :-)

katarina568

Baby aj ja som ich dostala pod stromček, som nechapala. A od svokry!!!! Ako to tu čítam idem to vyskúšať. Potom napíšem ako to prebiehalo. Ešte som o tom nepočula.

zuzazBA

Ja som ich dostala na vianoce, tak už som ich dala aj na nohy a už sa to začalo pomaly šupiť :-) .. dufam že nebudem mat nohu o číslo menšiu :-) .-) ...

vanda01

Neviem ako to funguje ale funguje to :-) tiez som patrila k skupine neverim uverim až ked uvidim a odskusam a tak možem len suhlasit s tym že ozaj sa Vám zlupi stvrdnuta pokožka na nohach a že nohy budu jemne a pekne.

petúnia 66

Neviem ja som o tom ešte nepočula. Ale možná že vyskúšam, veľmi trpím na suchú pokožku na pätách a robí sa mi to stále aj keď chodím na pedikúru.