Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

Neboj sa

BBMM citala som tvoj blog a podľa mna sa nemusis bat plesni lebo dezinfekcia je ucinna. Funguje u kozmetieciek, pedikerok, chirurgov a dokonca aj zubarov. Tiez sa nevyhodi skalpel ked sa niekto operuje a nepouziva novy.

molamola

Neverila som , som veľmi skeptická k takým veciam. Ale musím priznať, že to funguje. možno bolo neprijemné ako sa mi ta kože lúpala, ale potom som mala nohy veľmi hebké a vydržalo to dosť dlho.

BBMM

Princip fungovania ponoziek a priebeh zlupovania koze su podrobne opisane aj v tomto clanku. Mozno to niekomu pomoze pri rozhodnovani ci ano alebo nie. kaviaren-u-macky.blogspot.sk

valeria NZ

Sú perfektné !!!!! Já ich kupujem na krasnadoma.sk a to z toho dôvodu, že sú tam asi najlacnejšie . Funguje to na princípe ovocných kyselín , takže to môžu aj tehotné mamičky a aj cukrovkári - čo je môj prípad. Na pedikúru už nechodím !!! Mám to z dediny ďaleko a kopu detí doma, takže šetrím čas kde môžem.

stastnablcha

neverila som tomu, ale normalne to idem vyskusat ... da sa to kupit v lekarni alebo kde? a som bola v dr.maxe a nenapadlo ma spytat sa na to.. kolko to priblizne stoji ?

EllaBA

Používám samozlupovačky celkom pravidelne a naučila som to celú rodinu. Ja nechám uplne nohy olúpať a potom si ich nakrémujem. Mám pocit, že by som ten proces zastavila, keby som ich v polovine krémovať. Ale nič lepšie som inak na trhu nezohnala a aj cenovo, čo je treba povedať.

Andrea163

Zdravím, mám otázočku. Počas zlupovania kože po použití exfoliačných ponožiek nohy krémujete? Alebo len čakať, kým sa kompletne zlúpu? Ďakujem