Nedá sa mi učiť - zlá pamäť

Príspevok v téme: Nedá sa mi učiť - zlá pamäť
kika3786

Ahojte.Mám veľmi zlú pamäť,rýchlo zabúdam čo som sa naučila a musím sa preto dlho učiť.Niekedy jednu stranu až polhodinu.Chodím na vysokú školu.Som v 3.ročníku.Ešte ma čaká 14skúšok a dve štátnice.Prvé som zvládla úspešne.Užívam aj ginko a acutil na pamäť,ale poslednú dobu mi to už nepomáha.Poradte,čo mám robiť. :-(

beahavala

pre problémy s pamäťou odporúčam vyskúšať tento produkt rayzzer.sk, ako ho užívam dokážem si veci oveľa lepšie zapamätať a celkovo sa lepšie sústredím

emilia55

káva a hlavne nemaj okolo seba nič čo ťa bude rozptylovať a uč sa po blokoch medzi ktorými budeš mať pauzy, napríklad hodina učenia a pol hodina pauza :)

Ipsik

Na zlepšenie pamäti je dobré aj to, ak si myseľ neustále trénuješ, ak sa napr. stále niečo učíš alebo čítaš. Riešenie matematických príkladov podľa mňa však vôbec nepomáha. Nehovorím, že to mám aj odskúšané, ale isto skôr nie, ako hej.
Bral som aj gingo, ale dal som si ho len raz a dodnes si na ten moment veľmi dobre pamätám, tak asi pomáha. Babka mi však povedala, že nie je dobré si všetko pamätať, tak som ho radšej prestal užívať.

Jaja15

Ginko, lecitín - dajú sa zakúpiť aj kombinácie prípravkov kde je aj lecitín aj ginko....ginko prekrvuje mozog, lecitín čistí cievy a napomáha sústredeniu....