Aký samoopalovací nástrek je najlepší?

SasaPElux

Známa sa dala školiť v KE a už by to teda neopakovala. Ani ju to nenechali vyskúšať. Len 2 hodky teórie a ukázali jej ako sa to robí. Za to zobrali niekoľko stoviek a do ruky jej strčili A4, že to má certifikát.
Našťastie si od nich nekupovala vybavenie, lebo to bola čistá čína za "nemecké ceny"
My robíme so Samoopalovacimsvet a max spokojnosť, oni nás aj školili. A to bola iná par'da :) Trvalo to síce celý deň, ale prakticky ma naučili úplne že všetko, aj veci, ktoré som zatiaľ ani nepotrebovala :D

LiviaKE

Nechcem robiť reklamu, ale ak niekto na Slovesku, alebo v ČR chce robiť nástreky, jednoznačne nadviažte spoluprácu so SPRAYTANOM. Neskutočná profesionalita: vyškolia, zariadia, naučia a ak nastane nejaký problém, hneď vyriešia. Fakt že BOMBA na slovenské pomery...

CHvíľu sme spolupracovali aj s babami z BA, ale to sa nedá ani porovnať. Stále nejaké oneskorenie s tovarom, ceny a služby nič moc :/

SasaPElux

Akože samoopaľovacích nástrekov je vcelku dosť. Kadekto nám do salónu volá, že je výhradný distribútor a má neviem aké super ceny... Párkrát sme skúšali aj iné značky, alebo sme sa ulakomili na nízke ceny od neznámeho dodávateľa...
Ale teraz už sme nastavení tak, že striekame len s Topkami (Fake Bake, He-Shi) od samoopalovacisvet. To je istotka + parádny servis.

Máme spokojných a vracajúcich sa zákazníkov a o to vlastne ide :)
Baby, ktoré chcete robiť sprejové opálenie rozhodne nešetrite na nástrekoch (žiadne SUNy, TANy a iné čokoládky) a nájdite si fakt dobrého dodavatela, ktorý vás nenecha v štychu, keď budete mať objednané zákazníčky a budete potrebovať emulzie ;)

SasaPElux

Aktuálna TOPKA v nástrekovom opálení určite znacka He-Shi. Dodávateľ má všetko skladom, super cena a dodanie do 24hodín. Naozaj nie je o čom ;)

LiviaKE

Odvtedy, čo Fake Bake obmedzil predaj v EU sme v salóne prešli na značku He-Shi a sme spokojní. Dovolím si tvrdiť, že zákazníčkam ešte viac vyhovuje.

SasaPElux

Cukrový nástrek je podľa mňa aktuálna Topka, čo sa týka opálenia. Solárko už je dávno pass a pokiaľ človek neabsolvuje 2-3 dovolenky za rok, tak sa inak ani neopáli.
Pekne a slnko na opaľovanie na Slovensku je tak 2 týždne v roku a celodenné slnenie sa v dnešnej dobe nie je moc rozumné :/
Samoopalovací nástrek rozhodne doporučujem, je to rýchle a výsledok je super. A najlepší samozrejme Fakebake.