Aký samoopalovací nástrek je najlepší?

JenyY

Mala som Vita Liberata, no zakazničky sa mi sťažovali. Prešla som na Fakebake a som spokojna. A spokojne su aj zakazničky

MirkaSalon

Celosvetovo je Fake Bake najlepším samoopalovacím nástrekom na svete. Tie najznámejšie celebrity na oscaroch, grammy a pod. používajú len fakebake. Stačí si prečítať americké a anglické fashion fóra a showbiz stránky. Fake Bake je best, preto ho mame aj v salóne!

Rivierra

Moc klientov na striekanie síce nemáme, asi tomu ľudia moc neveria u nás ešte, no ak nástrek, tak rozhodne od Fake Bake. Veľmi pekná výsledná farba a jednoduchá aplikácia. Zákzníčky sú veľmi spokojné. Mali sme That´So, no pracovalo sa s ním oveľa horšie a výsledok nebol taký dobrý. Takže odporúčam Fake Bake

Exkluzivka01

Fake Bake je jednoznačne top! Jednoducho sa s ním strieka (5minút celé telo) a zákazníčky? 100% spokojnosť!

Evi_LU

Ja som tiež mala rôzne gebuziny ako Havai, Ecuador a pod., no bolo s tým viac starostí ako osohu. Vymenila som za Fakebake a dobre sme urobili. Je sice drahsi, no perfektny.

Evi_LU

Ja som tiež mala rôzne gebuziny ako Havai, Ecuador a pod., no bolo s tým viac starostí ako osohu. Vymenila som za Fakebake a dobre sme urobili. Je sice drahsi, no perfektny.

SalonGlamour

V salone som dlhe roky mala vita liberata, no chcela som zmenu. Nasla som fake bake a mozem len doporucit. Perfektná farba a velmi lahko sa strieka. Za 2 minuty mam zakaznicku hotovu s perfektnym opalenim, ktore vydrzi. Baby sa mi vracaju a su spokojne. Za mna urcite fakebake. Aj dodavatel je super, vzdy maju na sklade :-)

Parlamentka

Zo všetkých, ktoré som vyskúšala (a to ich nebolo málo) odporúčam rozhodne Fake Bake. Je síce trochu drahší, no máš istotu, že zákazníčky budú max.spokojné a budú sa vracať. Pekná prirodzená farba, vydrží min. týždeň a vôbec sa neotláča.