Mám s ním ostať?

Príspevok v téme: Mám s ním ostať?
Tina464

Dobrý deň som žena a mám 30 rokov mám manžela a aj synčeka Miška. Vyzerá ako keby sme mali dokonalú rodinnú idilku. Ale môj manžel ma často psychycky tíra, myslím to tak že mi hovorí aká som hlúpa, namožná, lenivá a pod. ja už naozaj neviem čo mám urobiť aby ma pochválil. O rozvode mi tu ani nepíšte pretože keď sa pred ním o tom zmienim ide ma roztrhať v zuboch. povedal že ak by nás aj súd rozviedol, postará sa o to aby môjho syna zverili so opatere jemu. A ja fakt nechcem o syna prísť. A je mi s ním celkom dobre máme veľký dom, finančne sme na tom veľmi dobre ani ma nikdy neudrel len ma trápia tie jeho narážky na mňa. Poraďte čo mám robiť?!

salalalalala

no tak ich ries, ked su take vazne. co to mame my urobit za teba? kolko ludi ti tu uz poradilo, na vsetko mas len dovod, preco sa to neda. no tak dalej nariekaj a necuduj sa. a tvojmu muzovi sa ani necudujem, spravas sa jak male dieta co sa zacne o zem hadzat v obchode, ked nedostane to co chce.

Tina464

Ale ja nepotrebujem pracovať! A aký fake??? keby si prežila to čo ja tak by si mi normálne poradila a nie vypisovala že je to nejaký fake! Ja mám vážne problémy!

salalalalala

a kto ta posiela tvrdo makat? co nemas ziadne konicky, nieco co ta bavi a comu by si sa chcela venovat a plus este za to aj dostavat nejake peniaze?
inak sa cudujem, ze tu tolko ludi pise, uz dva dni som presvedcena o tom, ze tato tema je fake.

Tina464

Áno, malý už vie hovoriť má 7 rôčkov. Ale pochybujem že by si vedel vybrať medzi mnou a ockom, on je totiž na nás oboch naviazaný, podľa mňa nás má rád rovnako. A to s tou firmou je takto : nepomáham veľmi v nej, ale keď je manžel niekde v zahraničí, tak podpisujem väčšinu papierov ja. A s tou prácou : načo mi bude práce keď peňazí mám dosť a ešte zbytočne pracovať? Nie som zvyknutá tvrdo makať, od malička ma zabezpečovali rodičia a teraz manžel.

laurora

Tina, ked som si precitala celu diskusiu, ja som si myslela, ze si robis srandu! Ako moze zena v tvojom veku takto naivne a nelogicky zmyslat? Najprv prepisat majetok na muza, ( to, ze si bola mlada a naivna, nie je ziadne ospravelnenie) Nic nerobis, samozrejme, ze sa musis citit neproduktivne. cele dni sa nudis, len cakas na manzela kedy sa vrati z prace, potom nariekas, ze sa ti nevenuje, nic nerobis, nechodis ani vonku, nemas ziadne kamaratky? Manzel ti povie, ze tvoja jedina praca je starat sa o syna, ale aj nato mate opartovatelku( trosku si to protireci). Na tvojom mieste by som sa zamestnala aspon na polovicny uvazok a postavila by som sa na nohy! bez ohladu nato, kolko penazi z toho budes mat. Ja mam 25 rokov, byvame so snubencom vo svojom byte, tiez sme na tom financne dobre, ale ja by som nemohla sediet na zadku a nic nerobit! Ked ti manzel vsetko plati, tak si ta moja mila vazit nebude, pretoze ma pocit, ze si na nom totalne zavisla, ze bez neho by si to nezvladla. A mozno je to aj trosku pravda. Zvladla by si viest otcovu firmu bez neho? Si samostatna, zodpovedna? Pomahas mu aspon v niecom vo firme? Co vies vobec robit? Vypisujes tu len v kuse len to, ze manzela milujes, co mozes spravit aby miloval aj on teba? Muzi miluju samostatne, zodpovedne a sikovne zeny, ktore si nedaju skakat po hlave. Z domacich putiek, ktorym mozu rozkazovat si spravia otrokyne, ktore psychicky tyaraju....vo vacsine pripadov si zato mozu koniec koncov zeny same ;)

miki26

Ale veď to je malá šanca, že toto sa stane a aj on vie to veľmi dobre. Preto to aj skúša takýmto spôsobom. Pokiaľ nie si alkoholička, narkomanka, prostitútka tak toho sa báť nemusíš. Vyhráš určite to. 99,99% podobných konaní o starostlivosť dieťa vyhraje žena. Navyše pokiaľ to dieťa už vie aspoň trochu džavotať a vyjadriť i svoj názor s kým chce byť, čiže má už niekoľko rokov tak pre muža je to už stratené :D