Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou

Príspevok v téme: Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou
smutnesrdce

Ahojky:( Citim sa velmi zle... Neviem ako dlho to vydrzim:( Busi mi srdce, potim sa, napina ma na vracanie, trasu sa mi ruky, velmi mi robi zle ked manzel rano odchadza, byva prec od pol 6 do pol 5, ja som zacala podnikat, ale nejde mi to, snazim sa zamestnat, ale vsetko je na smeny, ziadna kludna praca na jednu smenu, je mi strasne, zatial beriem Magnezium a na busenie mi dali Vasocardin, zajtra mam volat o vysledky stitnej zlazy, ale ja uz neviem co mi je, premyslam aky je zmysel zivota, nic ma nebavi, jedine na co sa tesim je ked manzel pride domov a objima ma, on je moj jediny zmysel preco este dycham...Strasne ma trapia problemy na svete, hlad, tyranie zvierat, ked to vidim, neustale placem, myslim na to, ze by mozno bolo lepsie to ukoncit:( Je tu niekto kto by si chcel popisat, poradit, pomoct navzajom?:(

smutnesrdce

Ahojky, zatial nie, kedysi mi doktorka predpisala Elenium, sem tam som si vzala, ale uz su po datume...Vzdy som to riesila len medovkou a tak...Teraz mi brali krv a cakam na vysledky stitnej zlazy, no neviem ci to sposobuje prave ta:( Vsetko zacala po Novom roku...Mozno som si to uhnala sama, dala som sa na trocha drasticku dietu, potom som mala strach z navstevy zubarky, lebo raz sa mi u nej rozbusilo v kresle srdce a velmi som sa vtedy bala.No a potom zacali tieto myslienky, uz som takto tyzden a nici ma to:( Aku mas pracu? Ja sa prace velmi bojim potrebujem sa zamestnat v kludnom prostredi a nic take neviem najst iba sama vyroba alebo take stresujucejsie velmi som tuzila po jednom mieste a vyzera to tak ze z toho nic nebude:( Odkedy beries lieky? Aky je tvoj pribeh?:(

Lulu2011

beries nejake lieky? alebo chodis na psychoterapiu? ja am tieto priznaky vacsinou v praci, to som niekedy uplne mimo, len Frontin ma zachrani :( chodim domov uplne vycerpana