Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou

Príspevok v téme: Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou
smutnesrdce

Ahojky:( Citim sa velmi zle... Neviem ako dlho to vydrzim:( Busi mi srdce, potim sa, napina ma na vracanie, trasu sa mi ruky, velmi mi robi zle ked manzel rano odchadza, byva prec od pol 6 do pol 5, ja som zacala podnikat, ale nejde mi to, snazim sa zamestnat, ale vsetko je na smeny, ziadna kludna praca na jednu smenu, je mi strasne, zatial beriem Magnezium a na busenie mi dali Vasocardin, zajtra mam volat o vysledky stitnej zlazy, ale ja uz neviem co mi je, premyslam aky je zmysel zivota, nic ma nebavi, jedine na co sa tesim je ked manzel pride domov a objima ma, on je moj jediny zmysel preco este dycham...Strasne ma trapia problemy na svete, hlad, tyranie zvierat, ked to vidim, neustale placem, myslim na to, ze by mozno bolo lepsie to ukoncit:( Je tu niekto kto by si chcel popisat, poradit, pomoct navzajom?:(

Katkaaa

smutnesrdce: lebo ze ta pani(posudkova lekarka pod ktoru patrim) je vseobecne znama tym, ze nerada priznava dochodky. Ale skusim to znova. Predtym som tam bola s depresivnou poruchou al.take nieco,kopec hospitalizacii, teraz mam uzkostno depresivnu.

azeretka6511

Smutnesrdce: prepac ze som nepisala, nemala som net cez vikend. Ja som dostala zo zaciatku Citalopram, nez zacal ucinkovat tak som sa citila take dva tyzdne este horsie, mala som triasku, zavraty, oblieval ma studeny pot, neustale som mala strach, taky strasne silny ale bez dovodu.. Na noc som si davala Stilnox na spanie a Xanax, ale to len mesiac asi. Plus som chodila kazdy vecer na injekcie na spanie na pohotovost.. Ale to trvalo asi len tyzden. Inak by som vobec nespala... A ked lieky zacali zaberat stav sa ovela zlepsil. Potom som sa ich pokusila vysadit a asi po dvoch rokoch sa mi vratili zachvaty uzkosti, nocne mory, tetanicke ataky.. Tak som znovu isla psychiatricke, dostala som Escitalopram, Xanax a Tritico. A je mi znovu o kusok lepsie, aj ked OK to urcite neni. Zajtra budem volat psychologicke a objednam sa aj na psychoterapiu... Aj k tomu sa uz mesiac odhodlavam lebo mam strach aj telefonovat. Ked k tomu pridam aj rozpravanie o svojich problemoch, pocitoch, ... Tak mi je na vracanie. Ale musim sa premoct.... Ak budes mat chut tak mi kludne napis na mail..

smutnesrdce

Vieme poradiť aj pomôcť.Chceš?
Idem na kurz: " Ako sa zbaviť úzkosti a nutkavých myšlienok".
Budem tam aj ja. Pozri na www.selfmanager.eu

Katkaaa

smutnesrdce: čítala som, že uzkostno depresivna porucha mava chronicky priebeh a niekedy je potrebne invalidizovať pacienta. A ty chodis k psychiatrovi ci beries lieky? si spominala ze pojdes do nemocnice ci take nieco,nie?

Katkaaa

ja uz pomaly koncim, mozme zajtra popisat, ale neviem ci cez mail, nechce sa mi velmi opisovat to ppp, aj ked sa v tom vyzivam,v ppp lebo nostalgia....neviem, ci aj ini maju take pocity nostalgie za anou,ze ju chcu,alebo ju chcu naspat, neviem ci je to normalne.. moznoze v ramci diagnozy to normalne je...
skoda,ze si z LV, ja som z Michaloviec. Nepoznam takto nikoho s kym by som sa mohla stretavat...
A inac, prepac, mohla by som byt priatelskejsia, lenze sa to somnou taha s pocitmi nechute a nenalady,ale aspon ze by som mala zaujem sa stretnut,to je dobre. sa ohodnocujem tu :D :)

malinka325

so mnou sa to taha od 16tich zacalo to uzkostami, pocitmi menejcennosti, nasadili mi oxazepam a nakoniec som ho brala svojvolne tolko, ze som v 17ke skoncila na psychiatrii s diagnozou zavislost... takisto mi diagnostikovali ppp, a recidivujucu depresivnu epizodu s psychotickymi priznakmi...to neviem kde ich zobrali tie priznaky:D mozno ked som im vravela k tomu problem zo zciatku len tolko ze sa bojim ludi ze mi nieco spravia a oni to asi zobrali ako paranoju, neviem... co sa tyka ppp momentalne sa stravujem normalne a konecne som sa prekonala ist dnes do fitka...lenze zasp risiel zachvat strachu a bezala som domov hned po cviceni...

citam v prispevkoch, ze aj ty mas ppp...nechces viac o tom popisat? napis mail

Lulu2011

smutne srdce - ahoj, budes potrebovat zrejme lieky aspon na pol roka...mne tiez dr. dala, uzkosti mi prerastli do depresie, ja co som v zivote revala mozno 3 x uz rano na mna casto ide plac, minule som zarevana isla do roboty, tak som nezvladla rano, musime sa dat dokopy, ono raz bude lepsie :) hlavne si najdi nejaku aktivitu co ta bude bavit a aspon nejaku brigadu