Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou

Príspevok v téme: Hladam si kamaratku ktora trpi depresiou alebo uzkostou
smutnesrdce

Ahojky:( Citim sa velmi zle... Neviem ako dlho to vydrzim:( Busi mi srdce, potim sa, napina ma na vracanie, trasu sa mi ruky, velmi mi robi zle ked manzel rano odchadza, byva prec od pol 6 do pol 5, ja som zacala podnikat, ale nejde mi to, snazim sa zamestnat, ale vsetko je na smeny, ziadna kludna praca na jednu smenu, je mi strasne, zatial beriem Magnezium a na busenie mi dali Vasocardin, zajtra mam volat o vysledky stitnej zlazy, ale ja uz neviem co mi je, premyslam aky je zmysel zivota, nic ma nebavi, jedine na co sa tesim je ked manzel pride domov a objima ma, on je moj jediny zmysel preco este dycham...Strasne ma trapia problemy na svete, hlad, tyranie zvierat, ked to vidim, neustale placem, myslim na to, ze by mozno bolo lepsie to ukoncit:( Je tu niekto kto by si chcel popisat, poradit, pomoct navzajom?:(

Katkaaa

nieco mi chyba a neviem to opisat. poznate to? a neviem zaspat.. napchavam sa salonkami :(
Tiez by som rada mala kamosku, lebo som uz daaaaaaavno ZIADNU nemala..
:)

aazeretkaa

Ahoj, nemam momentalne cas pisat dlhy komentar, lebo sa mi vybije baterka v telefone a nechcem tvoj prispevok stratit. Takze len nieco o mne... Taha mi na 26, uzkostno-depresivna porucha, liecim sa s prestavkami asi 4 roky. Som po ukonceni VS ale uz takmer 2 roky si neviem najst pracu. Zomrela mi maminka... Venujem sa utulku v meste, milujem zvierata a trapi ma ich trapenie. Citim sa neuzitocna, zbytocna, nanic... Mam priatela, ktoreho milujem a s ktorym byvam. Obcas na mna vsetko pada, nemozem zaspat, toci sa mi hlava, busi srdce, je mi na odpadnutie, zatmieva sa pred ocami... Tetanicky syndrom........ A niekedy zase podrazdena nalada, alebo smutna, bez evidentneho dovodu, placliva, nechce sa mi ani vyjst z bytu, ani sa umyt ci ucesat.....
Ak chces, budem rada, ked mi napises na adresu azeretka6511@gmail.com
Nesmierne rada by som si pisala s niekym, kto mi v tomto ohlade rozumie, lebo sam chape, co prezivam a naopak....

smutnesrdce

Manzel je mi obrovska opora bez neho neviem ako by to dopadlo ja nemam ani rodicov otec zomrel ale aj tak som ho nikdy nepoznala matka alkoholicka celkovo som mala zle detstvo som strasne citliva hned placem ked mi niekto nieco zle povie a podobne :( No uz len cakam ze ma posle doktorka k psychiatrovi :(

Lulu2011

inak smutnesrdce, ja som pred xy rokmi drzala dietu, ale taku krutu a veru po tom sa mi onedlho odstartovali psychicke problemy, takze aj nedostatok vitaminov to mohol sposobit aj v tvojom pripade, ono to zvycajne byva suhra okolnosti, nedoriesene veci, stres, dieta a potom bum, pride prvy atak

Lulu2011

Ahoj, moj pribeh je dlhy, niekedy ho napisem, teraz nemam tolko casu, antidepresiva klasicke neberiem, ale asi zacnem, sama vies, aky je zivot tazky s touto poruchou, beriem len na zahananie uzkosti alprazolam, co viem, ze nie je riesenie ale kazda hodinka denne, ked sa citim dobre, je pre mna ako vyhra v lotte, ja mam strasne narocnu pracu, robim s ludmi s nervoznymi ludmi, takze mne sa pritazilo prave tam :( hladam riesenie zatial ho nemam, len tabletky prvej volby, caka ma navsteva novej psychoterapeutky tak uvidim, ale nie je dobre ostavat doma, sice celkovo mi bolo doma lepsie, nemala som take strachy ako mam teraz, ale napr. ked som raz za cas mala ist niekde, tak som hysakovala a uz na zastavke mi bolo na omdletie, teraz MHD zvladam napr. v pohode, najviac ma depta obmedzovanie osobnej slobody v praci, vsetko robim tak nasilu...inak je pravdepodobne, ze ti nenajdu nic na endokrinologii, mne brali hormony stitnej zlazy niekolko krat a nic, co tvoj muz na to? kolko mas rokov?