Samovražda

Príspevok v téme: Samovražda
ElenaGilbert

Neviem čo mám robiť. Už som zúfalá z rodiny ( stále sa hádam s mamou, otcovi hrozí, že sa stane bezdomovcom - rodičia sú už 5 rokov rozvedený), zo školy ( nenávidím to tam, veľmi ma to ubíja a pri tom rada spoznávam svet), skoro nejem a nepijem... Vôbec nie som šťastná na tomto svete. Stále mám pochmúrne myšlienky, depresie, plačem. Chodím aj ku školskej psychologičke, ale vôbec to nepomáha. Už dlhšiu rozmýšľam nad samovraždou, ale nemám na ešte odvahu.
Je šanca aby som bola opäť šťastná a mala svoj strý život, ktorý bol očividne úžasný( škoda, že som si to neuvedomila skôr)
Prosím o rady.
Vopred ďakujem !
(17 rokov)

Súvisiaci obsah

Slobodna

Taký je život. Raz ti je fajn a potom sa všetko posere. V ťažkých chvíľach sa len pevne niečoho chyť, zatni zuby a počkaj kým to prejde.
Inak, zaoberáš sa problémami dospelých, ktoré si musia vyriešiť oni sami. Jednoducho povedané, berieš na svoje plecia problémy celého sveta.
Myslíš, že samovražda je nejaké východisko? A čo ak sa ti to nepodarí a dodrbeš si život ešte viac? Poznám pár ľudí, ktorí to skúsili a dnes sú navyše aj rôzne fyzicky postihnutí a hovoria, akí boli pred tým sprostí, pretože sú aj horšie problémy.