Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

MultiLevel

Ako jasne, aj v tomto pripade moze ist o chalana, ktory verny nedokaze byt. Ale tak isto moze ist len o velkeho dobraka. Kto z nas vsak moze povedat ako to v skutocnosti je? Niktooo :)

MultiLevel

Biely tchor, pekne prislovia poznas, veru pekne :D Neverim, ze kazdy jeden chlap je schopny podviest priatelku len preto, ze ma v byte kamosku. Zazila som chlapa, ktory toho urcite nebol schopny a zazila som takeho, ktory aj keby mal vedla seba bohynu a s dokonalym spravanim, aj tak by podviedol, lebo bol prosto taky...

Zuzka.forum

Petra, ja súhlasím s Multilevelom, nik ti tu nemôže dať adekvátnu radu, lebo len ty ho poznáš, my nie a každý súdi podľa seba a svojich skúseností. Jedine s ním by si mala rozoberať túto záležitosť, nepočúvaj rady druhých, proste mu úprimne povedz, že hoci mu dôveruješ, nie je ti to príjemné a trápi ťa to. Zakazovať mu to pravdaže nemôžeš, ale láska k tebe a pochopenie tvojho trápenia by mala byť nad jeho dobročinné úmysly. Snáď mu viac záleží na tebe a tvojich pocitoch, než na tých kamarátkach, ktorým on ponúka to ubytovanie - nech si slečny nájdu nejaké iné. Ak iné nepomôže, tak skús apelovať na obrátenú situáciu, žeby u teba prespávali kamaráti a nech si uvedomí čo pri tej myšlienke cíti. Inak to asi nepochopí.

MultiLevel

Ty musis vediet najlepsie s kym chodis a akej povahy je. U niekoho by som take spravanie povazovala za divne a podozrive, u ineho zas za uplne normalne. Takze riad sa tym ako ho poznas a co vies o nom....Napriklad moj byvaly bol velky dobrak, presne ako opisujes toho svojho. A aj velky fesak. A Viem, ze by mi nikdy neublizil tym, zeby ma podviedol s nejakou babou, ktora u neho prespala. A teda, bolo ich neurekom. Za chlapa, s ktorym som bola pred tymto chalanom, by som nikdy ruku do ohna nedala. Chapes, ide len a len o konkretneho cloveka, coho schopny je a coho nie. A to musis vediet najlepsie ty :)

Petra *

Onedlho idem k nemu, tak sa s nim o tom este raz poriadne porozpravam..lenze co zmozem? on mi povie ze sa nemam vobec coho bat, ze ho pritahujem len ja a ze nema ine umysly..su to jeho kamaratky tak mu to nie je cudne...ja mu to nemozem zakazat ze nerob to lebo si vo vztahu.. a tym to bude vybavene a nic sa nezmeni

Nikoko

pozri ak je baba pekna a sympaticka tak je problem vydrazt bez toho aby k niecomu nedoslo. Byt v byte s babou ktora ta co len trochu pritahuje a este niekolko dni to nieje len tak. Zase ak by bola nejaka nie pekna tak to mozne je ze nic by nebolo ale cisto len kamaratstvo.

qq

mna by to dost znepokojovalo. Uprimne mi to nepride ani normalne, ked uz je chlap vo vztahu. Raz za cas sa moze stat ale takto pricasto, priam pravidelne? Aj keby podviest nechcel..vzdy moze podlahnut. Najme ked mu nemas na to ani ako prist. Ja by som v takom vztahu nedokazala byt, uz len to ze by to bolo na dialku..a este toto k tomu. Nepacilo by sa mi to ..a byt tebou..zamysli sa ci ho vobec naozaj poznas. Ja som chodila 3 roky s clovekom o ktorom som bola presvedcena ze viem aky je, ale akonahle sme neboli spolu bol ako vymeneny. V spolocnosti druhych ludi sa spraval inak nez predomnou. Uz to nebol on..a na kadeco som mu prisla,najprv som tomu neverila lebo som si vravela ze predsa on taky nie je, ale zial opak bol pravdou..takze podla mna mu doverujes az prilis a najme nepodlozene. Vies ako sa hovori doveruj ale preveruj..ale takto je to asi tazke ked ste od seba daleko. Rob ako myslis, ak mu veris tak ver..len aby si to casom neolutovala. Moj nazor.

niki....

Zuzi74..presne tak...vidno ze si bez chlapa...to nic so zakompleyovanymi zenami nevydrzi a ani nechce nikto..krasne sviatky:-*