Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

Lulu2011

je to trosku divne, asi sa im musi ponukat, ked tam ma taku migraciu, musia vedie to tej moznosti, mne by sa to teda nepacilo, ale to ani vztah na dialku :( ak to vies vydrzat bez nervov klobuk dole a co buducnost? chystate sa spolu byvat bez týchto odluceni?

Petra *

preco podobnej povahy? ale on nezije s mamou, on je dost samostatny :)

hej ja vobec neverim zeby mal ine umysly, ako kamaratske, ja som si dokonca tym ista..no ale i tak vies ako to je..kazdy den, byvaju tam spolu, rozpravaju sa apod., este ked celkom pekne dievca..
aby sa nieco nepokazilo..

hej mam tu skolu..ale o par mesiacov, ked to dokoncim pojdem za nim, takze to ma nastastie koniec

mistanko

poznam chalana, co je kamos, co je podobnej povahy a to zije u mamicky.. vek 27

ja napr by som kamaratku domov nepozval, je to pre mna intimna oblast..

je to vysoko individualne a prepodkladam, ze v zahranici je to bezna vec.. viacmenej..

mas 2 moznosti, bud je to smejd co podvadza, alebo je to pridobry clovek, ktory len hosti hosti a skutocne nemusim at zaujem o nic.

ako chlap si viem predsatvit AJ AJ.

preco tam nemozes byt tak dlho? mas zavazky na SVK ?