Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?

Príspevok v téme: Do bytu si pozyva kamaratky - je to ok?
Petra *

Ahojte..
mame s priatelom vztah na dialku, ja zijem momentalne tu na Svk on v zahranici..
Vidime sa tak priblizne kazdych 4-5 tyzdnov..on tam zije sam, ma svoj byt, apod.
Vadi mi ale to, ze unho casto byva nejaka kamaratka..za posledne obdobie to bola najprv spoluziacka na 2 tyzdne ktora si nevedela najst byvanie hned v tom meste, lebo tam prisla za pracou, potom dalsia kamoska z inej krajiny na tyzden len tak na vylet a tak dalsia na nejaky cas , uz ani neviem preco
ako ja ho nepodozrievam ani si nemyslim ze by sa nieco stalo, a nechcem byt ziarliva, velmi sa drzim aby som nedala najavo ze mi to vadi ale je mi jednoducho neprijemne ze pomaly kazdy tyzden tam uneho prebyva nejaka ina dievcina, on to tak neberie, proste to je normalne ze niekto unho len tak byva..a je to malicky bytik, jedna postel a karimatka..
ja neviem ci som nenormalna alebo je normalne ze mi to vadi..jasne ze mu nemozem nic povedat, musim sa s tym nejako vyrovnat,ale jednoducho ziarlim pri pomysleni ze ja s nim nemozem byt takto dlho ale on tam ma ine dievcata, aj ked len kamaratky..
Co si o tom myslite?

miki24

Asi tak no ženy už je to proti rozumu. Niekto sa aj pýtal, žeby prečo to hovoril jej, že tam tie baby sú? No z jednoduchého dôvodu prekračuje to všetky medze a je to jasné aj tomu partnerovi? Tiež aj cudzí ľudia sú hlavne vnimaví a asi akoby to vyznelo, keby dievčina sa stretla na chodbe so susedmi a by zahlásili s rehotom a ďalšia kamarátka, koľká už za posledné mesiace? Ty len ich nosíš tu a nosíš? Koľká je to už? 12ta? :D

5.5 elsa

Maoam presne to isté ,u mňa sa jedná o kamaráta veľmi dobrého z minulosti, taktiež vždy sme boli kamoši nič viac a to isté že do inej izby ako teba,no jednoducho má už niekoho a môžeme ísť pokecať na kávu niekam nič iné :),,,tu ide o to že drzosť nemá hraníc, aby jej ešte aj povedal že tam chodia ženy :D a jedná sa o tú karimatku vždy pripravený :D on ich tam pravdepodobne volá rád si užíva chlapec,obklopuje sa krásnymi ženami a cíti sa žiadaný,to mu vyhovuje tam si užíva a ona čaká,len keby sa s ním rozišla aká by bola jeho reakcia či by vôbec niečo povedal skôr by bol rád že má voľnosť a do bytu si môže vodiť rôzne ženy ako to robí teraz

Deria

No ved presne, o to ide, ze tu nie je ziadny respekt a ucta z jeho strany voci svojej partnerke. Ked jeho nezaujima, co si jeho partnerka mysli, ci sa trapi, ci ziarli, tak bud je to velky sobec alebo ju nelubi. A to by mi uz stacilo. Neexistuje totiz nic medzi tym. Ci uz s tymi babami spava alebo nie, (ja myslim, ze ano ale to je vedlajsie)je to voci Petre svinstvo. Moj osobny nazor je, ze ju ma na haku. (Petra prepac ale inac sa nespamätas.)

Maoam

5.5 elsa, mna byvaly spoluziak k sebe uz dlho pozyva (ma byt) v IT, na navstevu, ze mi poukazuje kde byva, ako byva, okolie, restiky atd, sme super kamarati roky rokuce, hoci uz roky teraz na dialku,aj ked kazdy byvame v inej krajine, no ked bol dlhodobo solo, aj som uvazovala, ze ho pojdem pozriet, lenze tam by som vedela, ze s cim mozem pocitat, lebo ho dobre poznam a je to slusak a velmi citlivy chalan - teda uz muz, no a navyse byt je dost velky, spala by som v hostovskej a nie na karimatke :D a veru by sme mali o com kecat, za tie roky...
ALE teraz mi napisal na Vianoce (pise aj na narodky a tak) a pochvalil sa, ze ma po dlhej dobe frajerku.
Tym padom u mna stopka.
Proste chapes - odtial potial, nemam problem sa tam zastavit na pol dna, ak tade budem letiet :D, na obed chapes, alebo co, ale uz by som tam fakt nesla spat.
Proste z respektu voci tej kocke nie, aj ked spolu neziju a to sme iba kamosi, pozname sa viac ako polku nasho zivota a nikdy sme spolu nespali, nic n ebolo, ani len bozky.

Proste mi to pride divne v tomto pripade, navyse su vo vztahu a hutam, odkial tie baby vedia, ze ma volnu karimatku :D, to ma tolko 'virtualnych' kamosiek? DIVNEEEEE

5.5 elsa

Maoam :D :D :D no neviem,neviem či aj s tým fb nemáš pravdu :) ,prísť môže len či jej otvorí,alebo odomkne, no potom bude vyzerať ešte hlúpejšie, keď sa jej budú vysmievať rovno do tváre,alebo otvorí s tou ženou a do očí jej bude klamať,to sú také veci že radšej sa nestrápňovať ešte viac a kopnúť ho do riť. ,už keď má tú drzosť jej povedať že tam prespávajú ženy, tak nebude mať hanby jej to povedať,klamať, rovno do očí že ona tam len "prespala" pri ňom na na nejakej karimatke :)

Barborela

Miki24 a nebál si sa že s takou češkou chytíš nejakú pliagu pohlavnú? Vieš o češkách sa hovorí kadečo a najmä to že medzi nimi je veľa kur*ičiek čo nemajú problém dať. Ktovie koľkými "volmi" sa nechala takto pretiahnúť. Taká promiskuita nesie so sebou veľké riziká že ani kondón nepomôže. A podľa mňa sa necháš ľahko zviesť aj keby si mal momentálne vzťah s nejakou. Trošku viac by si mohol odolávať keď na teba nejaká rajda zavolá.
Ináš odkiaľ si? ;-D

5.5 elsa

maoam spomínala že chalan je fešák tá čo tam bola je pekná,no keby sa jednalo o nejakú kamarátku,ale aj tak maoam tie ženy dobre vedia prečo tam chodia, zaplatia v naturále :D sorry za výraz,jednoducho to sú také typy žien,aj mňa volal kamarát k nemu prespať,veľmi dávno to už bolo teda, mala som namierené ku kamarátke aj som tam išla,no snáď sa normálna žena k nejakému mužovi nenatrepe do bytu na týždeň či na viac,on je rád že prídu,ak by bola priateľka s ním v jednom byte a zoznámil by ju s ňou že prespí tu ja viem na dve noci,alebo ako to už záleží na dohode,ale toľko žien ako na bežiacom páse jedna príde druhá odíde :D,ono časom sa spamätá a kopne ho niekam .... normálna žena to nestrpí .....

balzamnadusu

veci sa maju tak ze slusny chalan si nebude do vlastneho bytu vodit ziadne dievcata/zeny s ktorymi by nemal chut na sex. Ja osobne by som si do bytu nevodil zensku ak by som ju nechcel pretiahnut a to hovorim z vlastnej skusenosti. Proste baba ktora ma nepritahuje a o ktorej viem ze ju nechcem by som nemal dovod tahat na byt len aby prespala. Zase baba ktora ma pritahuje a idem po nej budem namotavat roznymi sposobmi len aby na ten byt prisla a ostatne uz nieje problem dostat ju tam kam chcem. Takze zhrnute a podciarknute:
baba co ma pritahuje chcem mat blizko seba
baba co ma nepritahuje najdem ubytko inde ale nie u seba. Vo svojom byte by som nechal prespat jedine dobrach kamosov, mamu, svoju tetu, sestru. Proste ludi kde neexistuje sexualne iskrenie. Kazda cudzia baba to iskrenie dvoch osamelych ludi v jednom byte vyvolava. A cim dlhsie ti dvaja v tom byte osamote travia cas tym sa sexualne iskrenie znasobuje. Nech je to kamaratka neviem aka, ako tu uz spomenul ktosi ked som to prebehol tie prispevky
KAMARAT TAKY RAD.
Autorke temy odporucam to co jej odporucali tu uz baby. Povedz mu ak mas vlastne byvanie alebo aj ked byvas u vasich napr. a je taka moznost ze by to dovolili ze najblizsi vikend u teba prespi tvoj dobry kamos ak mas takeho. A sleduj jeho reakcie. Proste bud zrkadlom jeho spravania. Urob to co robi on doteraz. Kazda akcia vyvolava nejaku reakciu.