Medziludske vztahy

Príspevok v téme: Medziludske vztahy
ivi111

caute, uz dlhsie ma trapi ludska hierarchia. trapi ma asi hlavne preto, lebo mam casto pocit, ze v nej som nizko. a trapi ma aj len tak, ze vobec existuje, ze mi to pripada tak zversky. od detstva som dost dobrak, co sa ludia akoby snazili strasne zneuzivat, cakala by som rovnake navrat, ale hovnajs. blbe, ze toto vidim aj na svojej neteri, ktora nema ani dva roky. narozdiel odo mna je dost dominantna a nejak si ma vzdy vyberie, ked potrebuje niekoho poskriabat alebo vytahat za vlasy. viem, ze nemozem plakat, ze svet je zly, takze sa chcem opytat a poradit, co s tym robit. existuju na to nejake kurzy, rady, literatura, ktora vam pomohla?
dalsia vec, ktora s tym iste suvisi, je ze si neviem najst staleho partnera. stale len pocuvam, ze je to neuveritelne, ze nemam, ale nejak to nikdy nevydrzi, akoby muzi videli iba povrch a zaujimal ich iba sex. ale toto je druhotne, viem, ze kludne mozem byt do konca zivota sama, lebo aj take sa stava.

Zuzka.forum

ivi, neblázni, prečo by si mala byť sama, chce to len trošku popracovať na sebe, hlavne na zdravom sebavedomí a naučiť sa používať slovíčko "nie" a keď ti bude neterka ťahať vlasy, poťahaj ju naspäť, aby vedela, že to bolí. :)

čo sa týpa nejakej literatúry, je jej neúrekom, skús pozrieť nejakú motivačnú literatúru napr. tu: www.martinus.sk
Ja som čítala napr.: "Netrápte sa pre maličkosti, lebo všetko sú maličkosti." Alebo "Kam sa podel môj syr" alebo "Pobozkajte žabu" alebo "Myslenie uzdravuje", alebo skús sa spýtať uja gúgla že ako zvýšiť sebavedomie.
držím palce :)

5.5 elsa

stryco :) nie som zaujatá voči mužom chvalabohu že nie všetci ste nezodpovední a neschopní lebo takých je dosť ty medzi takých zrejme nepatríš :)robím prieskum,,, nie nerobím :D :D :D :D

stryco

ja viem co je reprodukcia, netreba mi to vysvetlovat. aj tak si stojim za tym, co pisem. a ak myslis vazne to co pises, tak si zaujata voci muzom. ale to uz je len cisto tvoj problem.

5.5 elsa

stryco reprodukcia tu je ten rozdiel že ty dáš "vzorku ona to musí mať v bruchu a ísť rodiť pokiaľ nemá peniaze nemôže si zaplatiť kvalitnú zdravotnú starostlivosť preto si to každá žena rozmyslí či nejaké dieťa bude mať a čo nasleduje ďalej čo robí ten muž je vás veľmi málo takých čo sa o dieťa aj staráte to nemyslím len po finančnej stránke to je schopná postarať sa aj žena o tom som písala nižšie ale hovorím nehádžem všetkých do jedného mecha.......