Znova v tom

Príspevok v téme: Znova v tom
antiana3

Znova lietam v anorexii, mám 162cm a 38-39 kg a doteraz som sa ako-tak držala, no znova nejem resp. len málo, a užívam preháňadlá a pomaly zas chudnem...za dva mesiace cca 7 kíl. Po vysadení preháňadiel som aj dva týždne nebola na WC tak som ich znova nasadila. Neviete po akom dlhom čase po vysadení laxatív črevá začnú zasa normálne pracovať?

Žužova

To máš pravdu.. komu niet rady neni pomoci,je to bohužial tak. Bodajby to iným pomohlo..viac tu neni čo dodavať..inak pekný den Maoam :o)

Maoam

Zuzova, ved viac ani nenapisem, iba som uviedla na pravu mieru, ze toto uz nie je o crevach a ich funkcii...ale o niecom inom.

Žužova

Tiuto si fakt uvedomujem aké su prehanadlá zlo... ja som ich nikdy nežrala ale už som nad nimi premýšlala ,no zdravý rozum mi vraví nerob to lebo si zničíš črevá. A črevá su pre mna zaklad.. Ale chápem že 2 mesiace nebola na velkej zase sa na to vrhla zlou cestou, mohla chvílu ešte počkať,vydržať :( už viem o kom je reč ,to je tá čo vždy písala do temy ,,nehanbím sa čo som dnes zjedla" nejaký svoj ..super" jedálniček. kava ,jablká..presne. Teraz len dalšia zbytočná téma lebo ona si poradiť nedá,nechce rady..chce len aby každý vedel ako je na tom na p*** ,ale hlavna vec je pochváliť sa že schudla. ach jáj škoda reči :( Maoam ,tu sa pomocť nedá,neplýtvaj energiou :/

Maoam

Zuzova - vies, v takychto pripadoch sa daju urobit vlastne iba dve veci - toto telo nenormalne dlho prezilo, takze Antiana ma vlastne tuhy koren, ini pacienti zomieraju ovela rychlejsie pri takom systeme ako bol doteraz ten jej

v podstate by sa zacalo umelou vyzivou intravenozne - ak by este chcela dalej zit a bola ochotna sa liecit - ale u nej napriek tomu, ze som vzdy doteraz kazdu jednu babu, ktora sa sla liecit podporovala, je obrovske riziko odchodu na reverz, asi tak 98% a ak by aj ostala, po prichode domov to pojde opät

alebo jej zlyhaju organy a na JIS-ke ju zachrania ale bohvie s akymi nasledkami alebo sa to tentoraz uz nepodari

ono telo starne, organy su znicene, metabolizmus definitivne v keli a je to otazka casu, kedy dojde k vies comu

ale je to jej zivot, nikto iny to rozhodnutie za nu nespravi

tu je neskoro riesit, ci creva este budu pracovat, ked pcha do seba laxativa pri hmotnosti 38kg, chapes, tu treba riesit, aku ma este sancu prezit, na kolko % jej este funguju zivotu dolezite organy

Maoam

Zuzova: to neviem, s tym otcom, bola tu este dadiana - mozno je to ta, ktoru myslis, ta bola aj na JIS-ke a tiez s podobnou hmotnostou o vlasok unikla smrti, ale ta ma iny osud a viem, ze potom urobila vsetko pre to, aby sa vratila spät do zivota, ale neviem ako je na tom teraz, necitala som od nej dlho nic

antiana - kava, jablka, kava, jablka, kava a obcas jogurt, no neviem co z toho bolo posledne dva mesiace, asi iba ta kava a to nemyslim ironicky

ci kruto - vies Zuzova, co mam napisat? ze je vsetko OK urcite nie, je to bohuzial pravda, pri tomto BMI, to je BMI pacientov na patologii a la kostra obtiahnuta kozou, sorry za otvorenost

Žužova

Pfú maoam ,kruto ale uprimne.. Antiana mi je povedomá,to je tá čo sa už nevládala hýbať čo sa o nu staral otec a nakoniec sa uvedomila a začala so sebou čosi robiť ?? alebo to bola iná ?

Maoam

antiana, myslim, ze je to stratene, teda ze tvoje creva po vsetkych tych rokoch nie su schopne co i len ciastocne normalne pracovat, desiatky rokov mas PPP, nie? no a dlhe roky vlastne prijimas iba tekutiny, tekutu a kasovitu stravu, teraz bohvie co si jedla,no a na zaver - tak tvoja hmotnost je hmotnost, pri ktorej pacienti zomieraju, len tolko k tomu, takze sa nediv, ak sa ocitnes na druhom svete