Znova v tom

Príspevok v téme: Znova v tom
antiana3

Znova lietam v anorexii, mám 162cm a 38-39 kg a doteraz som sa ako-tak držala, no znova nejem resp. len málo, a užívam preháňadlá a pomaly zas chudnem...za dva mesiace cca 7 kíl. Po vysadení preháňadiel som aj dva týždne nebola na WC tak som ich znova nasadila. Neviete po akom dlhom čase po vysadení laxatív črevá začnú zasa normálne pracovať?

LadyOpium

ozaj maoam ty si niekedy mala PPP? alebo nejaky psychicky problem,lebo som si kukala tvoje prispevky a dost casto prispievas do tychto tem o psychike a PPP tak ma to tak zaujima:))

LadyOpium

ja som v ba vedela super klamat:DD vsetci mi to zrali:D lenze raz ma z domu zachranari poslali do madarska a tma msa nedali tak lahko...tak som musela s pravdou von ze mi je fakt nahovno...teda na ambulancii..na oddeleni to bolo ine...vzdy pred vizitou som si presstavila daku vtipnu situaciu a hned usmev na perach :) teda ma vzy pustili ...parkat aj na reverz ale vzdy ho musela podat aj mama ako moj doprovod...neviem podla coho urcuju ci moze odist z cvokiny sam alebo s doprovodom ja som vzdy mala dorovod...asi koli automutilacnym a suicidalnym sklonom-i ked uz to nepraktizujem...nerezala som sa vyse 3 mesiace a pokus obcas na to myslim ale visi nado mnou ten damoklov mec dozivotneho pobytu na cvokine teda to ostava len pri myslienkach

LadyOpium

no veru mala by sa uz...ved to je chore ja mam 20 a zijem s tym 8 rokov a uz nevladzem...preto som zacala pred tromi rokmi aspon normalne jest a teraz to robim tak ze jem 5x denne-no niekedy menej krat lebo nestiham ale nerobim to naschval a vraciam ne 10 krat denne ale najviac raz a to ne kazdy den postupne sa to vracanie snazim eliminovat lebo viem ze mi to poskodilo zivotne dolezite organy a ze takto keby v tom vracani 10krat denne pokracujem tak som do pol roka mrtva...obcas ma napadne ze chcem na to umriet ale kedze som pod dohladom tak viem ze je to nerealne a klamat o vylieceni sa predsa neda kazdy cvokar zisti ci vravis pravdu ci nie maloktory cvokar sa necha oklamat recickami typu ,,neriesim postavu" ,,nevraciam" ,,nehladujem" apod. moj sa veru oklamat nedal a vacsinou som za to vdacna lebo aspon mi rozhovory s nim pomahaju hlavne ked mam chut s tym zivotom skoncovat...

6m3k2v

Tak baby velmi dobre ona chce isto az ju lutuju vsetci a obdivuju ze ma 38 kil no chudera.To neni na obdiv a najlepsia veta je ze ma 30rokov a rozum nikde.Presne tak kokos ind baby uz rodiny a deti a ziju a ona v 30tke furt len rata kalorie.No ty kokos to je uplne vadne.Taky zivot mala by sa fakt uz spamatat.

LadyOpium

dadiana sa ma dobre pisem si s nou na fb

no antiana ked chces skoncit dozivotne na psychiatrii len pokracuj...mne sa tym vahrazali naposledy a jednej to tam uz vybavuju takze sa laskavo uvedom sa zacni normalne jest chudnut sa da aj normalnou cestou a ne ze zjes za den jeablo jogurrt a vypijes 10kav!!! do prdele mas 30 rokov ale rozumu nikde...
radim ti postupne navysuj prijem kalorii a hlavne vela vlakniny na obnovu funkcie criev olus nejake brusne masaze alebo cviky na podporu funkcie criev a znizuj davky prehanadiel lebo skoncis dakde vycapena s infakrktom a nepomoze ti ani svetena voda!!! alebo chces skoncit na are v kome na minimalne dva dni?alebo si k tomu estr prajes dozivotne poskodenie pecene a obliciek?lebo ja som toho zivym prikladom...

uvedom sa zenska v tvojom veku mala moje segra druhe dieta a aj ked bola uz tucna bola stastna lebo sa tesila z deti a ty sedis doma a pocitas kalorie???cely zivot to chces riesit?o com tvoj zivot potom bude?ziadny zmysel to nema...nakoniec sa sama rozhodnes pre koniec a prinajlepsom skoncis na psychiatrii kde ta donutia pribrat aj sondou a nechci veidet jak kurevsky to boli kazdy nadych vydych kazdy pohyb hlavy dva dni som plakal nech mi ju vyberu odmietli...alebo skncis na psychine kde su nvsade kamery ako v madarsku vsade v jedalni na hajzli, na chodbe, v kupelke, vo fajciarni, na izbach...

dufam ze dostanes rozum...skoda dalsieho zivota by to bola