Znova v tom

Príspevok v téme: Znova v tom
antiana3

Znova lietam v anorexii, mám 162cm a 38-39 kg a doteraz som sa ako-tak držala, no znova nejem resp. len málo, a užívam preháňadlá a pomaly zas chudnem...za dva mesiace cca 7 kíl. Po vysadení preháňadiel som aj dva týždne nebola na WC tak som ich znova nasadila. Neviete po akom dlhom čase po vysadení laxatív črevá začnú zasa normálne pracovať?

Leni 888

Prestan nenavidiet sama sebu a zacni normalne jest. Co Ti tvoje telo urobilo ze ho takto trestas? Ak nevies prestat v kazdom pirpade navstiv lekara ktory ta posle psychologovi. Co robis je dusevne chore volanie o pomoc. Prajm vela sily!

LadyOpium

ale ja zvyknem jest len polovicne obedy...ved som citila aka som plna...a teraz som vecerala hurku, pol klobasy a krajec chleba fuj...nechapem naco sme vobec varili...robili sme harule...som zvedava ake budu zajtra zoschnute bleah...to som si mohla dat radsej 1 harulu na obed a jednu tiez na veceru a nemusela bych mat teraz vycitky...ved si to predstav
ranajky 2 krajce chleba so salamou

desiata jogurt

obed tanier kapustnice, ta hurka s klobasou a dva krajce chleba

olovrant nic

vecera hurka, klobasa, krajec chleba

citim sa hrozne nafuknuta a tak som sa tesila ze som konecne schudla zas to budem tri dni zhadzovat a mam hrozne nervy teda ne nervy ale skor stres asi v noci nezaspim...znama ma problem a bojim sa o nu...ale to uz sem medzi ppp nepatri

LadyOpium

boze ludia ja som bola na vianocnych trhoch a tam som sa mrte prezrala:((( mala som tanier kapustnice, pol hurky, pol klobasy a dva krajce chleba:(((( zase budem tucnaaaa i ked to uz som ale budem este tucnejsia do pr.eleeeee:(((

daniuska

Mudrosti nasich predkov : Komu niet rady, tomu niet pomoci, naozaj je zbytocne niekomu dookola omielat co ma a co nema robit, ked on stale robi len to, co sam uzna za vhodne a zas sa pride po case stazovat a zas sa mu snazia obetavi pomahat...Dajte cloveku radu, ak ju neprijime, nechajte ho zit si ako vie, koniec koncov, kazdy sveho stesti strujcem...

Maoam

flegma: :D, vykonam :D

LadyOpium: vsak trocha zapni hlavicku, ako v privatnom, tak i pracovnom svete, vela rokov, clovek nemusi zakonite byt ochorenim postihnuty sam, aby o nom vedel a aj co s tym cca. suvisi a ake to ma nasledky

lombardo1981

Dievča zlaté. Pokiaľ...
Väčšina dievčat, s ktorými som sa pred cca 8 či 9 rokmi liečila na PPP, už nie sú, žiaľ, medzi nami. Či anorektičky, či bulimičky. Či už kvôli zlyhaniu orgánov, či kvôli ruptúre žalúdočnej steny, či kvôli preháňadlám...