Velkost penisu

yoe

pls, odkial sa meria velkost penisu ??? od zaciatku ochlpenia,alebo az uplne zhlboka, cize niekde od lonovej kosti ???

jezkodezko

No ako mas pravdu, ale aj tak, nie je to nic prijemne ked sa deje to co sa deje u nas. Ale ked mam dobru naladu, tak si aj ja urobim z toho srandu, no povacsine ma to nahneva. Ved urcite kazdeho by nahnevalo, keby sa mu zakazdym smiali na tom. Ale ta ked oni sa aj smeju zato, ze ho mam v boxerkach "nalavo", skusal som si ho parkrat kvoli tomu davat hore, resp. dole, ale tak proste nevyhovuje mi to, zvykol som si ho davat nalavo a neviem si zvyknut inac. Este mozno hore by sa to dalo vydrzat, ale on sa mi tak ci tak casom zvali dolava ako ho zvyknem mat. A ked som ho mal nadol, tak potom divne odstaval a boxerky som mal take nabite, lebo neviem si ho dat pozdlz tela zeby mi upne visel, mam ho v takom 40 stupnovom uhle v smere od noh (dufam ze to chapete) a potom to jednoducho vidno a boxerky su take napnutejsie.

jezkodezko

vacsinu casu som biely, inu farbu mam iba ked mi je zle, vtedy mam iny odtien. A dakujem "alz-bee" za to ze co mozno bude v buducnosti, lenze co dovtedy??? Jedine sa s tym zmerit asi