Velkost penisu

kulantigang9

pisem pre lol 14r...pocuvaj ti chvastos chvalsa kolko chces ale tu skor su rady a nie chvastanie a ket nahodou pojdes z nejakou babou tak ta vysmeje se si to budes pametat do konca zivota a este nieco oca v zivote nepocenuj lebo on ta vychoval a ten tvoj gombicek ti cistil tak racej sa chvastej tym se sa o teba staral ........a uz ket tak ti mozeme pomoct len stym ze ket budes mat caju..babu a nebudes si dat rady tak ju posli zamnou a ja jej ukezem co je sex a neznost ok

Nicky456568

Takze chalani, možno vám pomôže názor baby na dĺžku, ktorá možno trápi viac vás ako nás. Na dĺžke penisu nezáleží. Vašu priateľku budú viac zaujímať nežnôstky a zážitky pri milovaní ako dĺžka. A navyše, baby dĺhé penisy moc nemajú rady, pretože nás to potom bolí. Dúfam, že ste pochopili čo tým chcem povedať. A blesk, tvojou dĺžkou sa naozaj trápiť nemusíš. Môj snúbenec ho má tekého istého a som maximálne spokojná :)))

blesk

Zdravim vsetkych.No ja mam 24 rokov a moj je dlhy 15cm v stoporenom stave.Viem ze nic moc ale s tym nic nenarobim.Len ma stve ze ked je v klude ma len 3 cm.Preto sa vyhibam spolocenskym sprcham a miestam kde by ma mohol niekto vidiet.Fakt sa citim pre to moc zle.Neviem ci to ma viacej chalanov taky problem alebo som sam.Ak sa tu najde niekto normalny a skuseny co by mi vedel poradit ci zajst s tym k doktoroby co by som nerad bo nie je nikomu prijemne o tom hovorit alebo to nechat tak.Mozno je viacej takych co su na tom rovnako ako ja.Ak mi niekto vie poradit co s tym robit budem moc rad.a vysmecha tieto veci si nechajte.dakujem

blesk

Zdravim vsetkych.No ja mam 24 rokov a moj je dlhy 15cm v stoporenom stave.Viem ze nic moc ale s tym nic nenarobim.Len ma stve ze ked je v klude ma len 3 cm.Preto sa vyhibam spolocenskym sprcham a miestam kde by ma mohol niekto vidiet.Fakt sa citim pre to moc zle.Neviem ci to ma viacej chalanov taky problem alebo som sam.Ak sa tu najde niekto normalny a skuseny co by mi vedel poradit ci zajst s tym k doktoroby co by som nerad bo nie je nikomu prijemne o tom hovorit alebo to nechat tak.Mozno je viacej takych co su na tom rovnako ako ja.Ak mi niekto vie poradit co s tym robit budem moc rad.a vysmecha tieto veci si nechajte.dakujem

blesk;o)

Zdravim vsetkych.No ja mam 24 rokov a moj je dlhy 15cm v stoporenom stave.Viem ze nic moc ale s tym nic nenarobim.Len ma stve ze ked je v klude ma len 3 cm.Preto sa vyhibam spolocenskym sprcham a miestam kde by ma mohol niekto vidiet.Fakt sa citim pre to moc zle.Neviem ci to ma viacej chalanov taky problem alebo som sam.Ak sa tu najde niekto normalny a skuseny co by mi vedel poradit ci zajst s tym k doktoroby co by som nerad bo nie je nikomu prijemne o tom hovorit alebo to nechat tak.Mozno je viacej takych co su na tom rovnako ako ja.Ak mi niekto vie poradit co s tym robit budem moc rad.a vysmecha tieto veci si nechajte.dakujem

blesk;o)

Zdravim vsetkych.No ja mam 24 rokov a moj je dlhy 15cm v stoporenom stave.Viem ze nic moc ale s tym nic nenarobim.Len ma stve ze ked je v klude ma len 3 cm.Preto sa vyhibam spolocenskym sprcham a miestam kde by ma mohol niekto vidiet.Fakt sa citim pre to moc zle.Neviem ci to ma viacej chalanov taky problem alebo som sam.Ak sa tu najde niekto normalny a skuseny co by mi vedel poradit ci zajst s tym k doktoroby co by som nerad bo nie je nikomu prijemne o tom hovorit alebo to nechat tak.Mozno je viacej takych co su na tom rovnako ako ja.Ak mi niekto vie poradit co s tym robit budem moc rad.a vysmecha tieto veci si nechajte.dakujem

LOL14r.xalan

lol chalci ked aj budem mat 18 r. budem mat taky klat ze tu moju pretrhne napolku xD no ja nevem terraz som skoro dobehol oca xD +1-2 cetny na hrubku a to bude barada a hrubku som meranaposledy v8 r..a mam 14 no budem amt op ar mesiacov

14r.CHALAN

hmmtak ja mam od 16do 18 cm ale nekedy ohnutytak sa to horsie mera a nemam chvilu kludu mama mi beha podetskej jak blazniva ommg..nemam cas na take ale je to pecka si myslim videl som asi 20 chalanom niesom gay ale tak naWC fuj take male co maly noa le ja som typ ze aj keby mam 10 m medzi nohami tak sa nevychaluem ina io velkosti nezalezia le zalezi od uspokojena velakrat mensi penis je pre babu lepsi ako nieco obrovske a zenu to boli xDasi tak
sry za gramatiku