Velkost penisu

normalpipik

pozeram, ze to tu vyzera ako sutaz o najväcsi penis... vsetci ste blbci, co sa porovnavate... radsej, keby ste sa porovnavali s vykonmi... ja mam penis 14-centimetrovy a tie orgazmy, co robim, baby len gulaju ocami... a co sa tyka malyvh pipikov, tak tym si nerobte starosti, pretoze aj tak najkvalitnejsie urobite babu prstami... teda u mna to plati... ked urobite kazdu suloz babe aspon jeden mokry orgazmus do vystreku(ja to robim prstami), tak sa jej nezbavite :D a mimochodm priemerna dlzka penisu je tak 13 az 15 cm

morph

moj meria 20cm a uplne staci.treba snim vela cvicit a sami uvidite, ak chcete tak poslem aj foto!!!staci len napisat na morpheus715@azet.sk

cigan

no je to trapne ale co us mam coskoro 16 a meria 17cm no kamosi ich maju 23cm 19cm 21cm a tak ano v mojej partii maju asi vsci velky kokot mozno preto ze sme cigani ale aj tak si mislym ze na velkosty nezalezi hlavne aby si v posteli nebol drevo a vedel sa hybat a zenu uspokojil

Sesi

Mam 17 a moj chalan ma 19 rokov,,ked ho domna da cely..tak mam pocit ze my vytrhne vsetky creva =D he ale je to prijemne

Denn

JA mam zachvilu 15 a dlhý 16-17 siroky okolo 5CM ... nezebi som bol nejaky buzi ale som sa z kamosom raz tak rozpraval a nejak sme odbocili na tu temu a ze on ma neco 10CM +- (tak to si myslim ze je dost maly) :DD

eMerix

No tak jako vidim sedci ho tu mate velky:D:D no ja radcej nebudum nic hovorit:D je mi 14 a cel by som to skusitDL:D:D::Dremoooooooooooo:D:D: