Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Velkost penisu

egresko

To sa takhovori, ale ved dobra cementaren nie je zla. Ale sama hovoris, ze si dost roztahana tak je jasne ze potrebujes raidnu kladu, a na druhej strane je plno dievok ktorym by to sposobovalo bolest. 100 ludi 83 chuti

egresko

Je to samozrejme individualne ale urcite na velkosti zalezi. Ak ju mam baba velku ako vjazd do cementarne tak samozrejme nejaky sedy priemer stacit nebude a naopak pre niekoho moze byt aj priemer vela.
Samozrejme ak je dievka poroztahovana ako napr. vilaaamalka tak bude potrebovat isto viac ako nejake cnostne dievca. A urcite z toho ani chlap nic nema ked v nej poletuje ako mucha v akvariu. Ano na velkosti zalezi, u oboch.

vialamalka

adamkrt,,,,ja som sa nevyjdraovala k technike sex ale k vybave chlapa, samozrejme že su ženy ktore ležia a len otrčia a čakaju čo sa udeje ale to iste je aj u chlapov, nasadni dievčatko a pekne si odjazi , ani sa nepohnem ,,,ale toto nie je o technike ale o velkosti penisu debata,,,,,a na velkosti zaleži

vilaamalka

takže ja som na hovno , za to že nejaky zakomplexovany chudak ,ktoremu čurak nenarastol sa citi na figu ?
Mala som už aj chlapa s riadnou vybavou a boloo to v posteli neskutočne,najrpv sa nauč ženu uspokojiť a potom sa tu na mne odbavuj

AdamKrt

Prosim, neberte to damy v zlom. Jeden znamy ma na oznacenie zien, co ocakavaju prilis vela pri milovani a davaju do toho malo - pomenovanie: "Otrčí a čaká". Caka, ze chlap vsetko oddrie a uz bude hotovy len z nej samotnej.

Treba sa snazit a to na oboch stranach... :)

Chlap by tiez mohol povedat - na tu ma mas, postavim ho a urob sa sama na nom. Kolko nieco take robi chlapov a kolko zien ? :) Prosim, nech to nesklzne do nejakej hadky, berte to len ako uvahu na zamyslenie.

vilaaamalka

vIEš Jožinko poviem ti to tak , ja som tiež mala zopar vzťahov ,a mali malych pipikov a bolo to na h....o. a tiež som to nepovedala chlapovi , že som s nim neni spokojna , ked mi to urobil rukou alebou pusou , ale ked mi to robil s vtakom , tak som to len predsteirala ,to znamena že aj oni si mylsia akych užasnych vtakov maju ale vobec to nieje pravda leob som nechcela zraniť ich city, takže mi nehovor, že na velkosti nezaleži, mal si už v sebe dakeho vtaka ? ked ano tak potom možeš tvrdoť že aj maly šašo urobi velke divadlo, len otazne je ,či to bude komedia alebo tragedia.........

jožinko

Nebláznite! Na veľkosti nezáleží.Mám malého vtáka 13 cm a 51 rokov atoľko žien som uspokojil, že si to nepamätám.
Baby vrieskali pri sexe a striekali.Je to tak do dnešného dňa.