Velkost penisu

egresko

vilaamalka velkost a dlzka su dve uplne rozdielne veci. Velkost sa da chapat skor ako objem co by v priapde penisu bolo nieco ako pi*r2*l(dlzka).
Tiez roztahanost moze byt roznymi smermi , do siroka ako cementaren alebo do dlzky ako Nil, akym sposobom si ty to nechem rozoberat sama to najlepsie vies. Cast je dana isto geneticky cast pravdepodobne promiskuitnejsim sposobom zivota. Ak si myslis ze je to pre muza slast poletovat v cementarni tak NIE JE. A tiez je jasne, ze ked je priemer 14-15cm zopar ma 20 a zopar 10 a takisto je to so zenami preto jednoducho na velkosti zalezi.

vilaamalka

adam krt,,,,,diky ale zbyjačku este nepotrebujem nemam dieru ako vymol na ceste ,,uplne mi stači 18 cm k....t :-)

AdamKrt

Dakujem, to by neslo. Som zadany. Zo smirglom by problem nebol - pouzivam aj tak kondom - na ktory by sa dal nalepit tou hladsou stranou :)
---------------
Inak na maleho pipika a velku susku by mala vacsinou zaberat:

- polohy, ktore umoznuju hlboky prienik /napr. zo zadu, alebo misionar s nohami na pleciach

- alebo polohy, pri ktorych neni vagina a penis rovnobezne, ale zvieraju tupy uhol. T.j. penis zapadne tak trochu vzrpiecene do vaginy, takze tlaci silno na jednu stenu.

Pravda, mozu existova pripady, kde by sa dnu robilo aj zbijackou a dana osoba bude citit tak jemne skrabkanie :)

vilaamalka

adam krt, ,,,ak mi prenajmeš svojho vtaka tak rada vyskušam aj ten šmyrglovy paper ktorym ti ho oblepím :-)

AdamKrt

vilaamalka:

ale nikde nikto nepise, co vzrusuje vily amalky, ale vacsinu populacie. Niekto trpi uchylkou na zenske pradlo, niekto na zvieratka, niekto na rozbite vysavace, niekto na uhorky a niekto na dlhe vtaky. Vacsinou sa hovori o vacsine a nie o vynimkach z pravidla :)

Snad existuje aj X ludi, kde to zabera a nie jedina, kde to neucinkuje ;-)

Potom by to mozno chcelo kus smirgla, sekundove lepidlo, prilepit a idete. Urcite by si vtedy nepomyslela ani myslienkou na dlzku :-D

vilaamalka

adam krt,,,,ty maš vaginu ,že si už mal v sebe čuraka a vieš posudiť ,kde to ženu vzrušuje ,či pri vchode alebo až na konci ? pišeš ako keby ta už nejaky pipik fikol ,,,,prepač ale teorie ktore si dakde vyčital v mudrych knihach sem nepis, ja viem kde a čo ma vzrušuje lepše ako nejaky -jebak teoretik- ktory napisal daku knihu