Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

fraisee

bez cvicenia sa nechudne (satocka na desiatu - hm, fakt dieta ako hrom..som zvedava kolko vas bude tato strava na pridely bavit. pride nejaka dovolenka a vsetko mate v keli. dietami sa proste nechudne kvalitne, ak sa z nich vobec chudne.

jacquelin

pozri aj ja som takto schudla 13 kil a vcelku rychlo postava sa mi furt zlepsuje ale musim zacat cvicit. pozri na co mam cez pas 58 cm ked na chrbte mam tuk?? chaaapes..

niikita

hej tento recept mam ja ja osveceny aj moja kamoska a vazne mozem povedat ze zabera pretoze takto to ma byt a nie hladovky :))

slusny_muz

telo tazko oklames, mozno ak b si sa tak stravovala stale tak je to ok...ale telo bude reagovat na akekolvek diety tym ze si hend vytvori tukove zasoby akonahle skonci dieta a stravujes sa normalne ako prdedtym...dlhdobe chudnutie u udrzanie si vahy spociva v obmedzeni kal. prijmu a pravidelnom cviceni...

blumenka

chcem len dodať, že slusny_muz má pravdu, ak sú osoby objemnejšie, tak treba cvičiť...ale ak chcete zhodiť len 4-5 kíl na trvalo, tak ten môj recept zaberá....z vlastných skúsenosti

blumenka

len tancujem
Možno tomu nebudete veriť, tak ako najprv ja...lekárka mi radila jesť suchare...humus...všetko som pribrala späť, no toto mi fakt zabralo