Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

bezdiety

keby som sa ráno naraňajkovala ,tak sa asi pogrcám,ja už totižto niekolko rokov neraňajkujem,pretože mi raňajky nerobili dobre na žalúdok

majkaaa

Presne tak...hladovkami a diétami si len narušíte metabolizmus,telo si bude ukladať tuky,takže sa to rýchlo vráti späť. Týrať telo sa neoplatí. Trvalo schudnúť sa dá jedine pravidelnou stravou,aby telo nemalo nikdy pocit hladu. Treba vedieť čo jesť,častejšie,minim. 4x za deň menšie porcie. A pohyb k tomu. Je to pravda,ide to síce pomalšie,ale je to trvalé,pretože ak si na takýto životný štýl zvyknete,už sa ho nevzdáte.Viem o čom píšem,mám už piaty rok -25 kíl.A som zdravá a šťastná.

tamarka

jana2 - vies preco nechudnes? pretoze sa nezdravo stravujes a kvoli tomu nemas dobry metabolizmus. takze presne ako povedal slusny_muz - telo si uklada tukove zasoby, kedze mu nedavas dostatok zivin a toho, co potrebuje. okrem toho ked papas rychlo a velke porcie po zjedeni zistis, ze si prejedena.. ked jes pomaly a pravidelne, zaludok skor zaplnis a nemas pocit hladu, ale ani prejedenia.. tymto sa nastartuje metabolizmus a tuky sa zacnu spalovat rychlejsie... to je cele..ked k tomu pridas este aj pohyb, schudnes zarucene..

ludmila

viete v com je cely figel??-v Zakone zachovania energie...a ine oblbovacky treba pustat jednym uchom dnu a druhym von.

forumka001

No to je fakt pravda- drzala som diety jak sprosta, nic som nejedla od 3, jedine na ranajky nieco zobla a obed si tak nanajvys ovonala, neschudla som ani kilo. Potom som sla na dovolenku a tam mi rodkovia zaistili stravu, prvy tyzden som pribrala mozno kilo, druhy som schudla 3 a treti dalsie 2 kila. Nevratili sa spat, citila som sa super, najedla som sa dosyta a pritom mi jedine narastli svaly z plavania (svaly su tazsie nez tuk, takze som musela schudnut este viac, nez ukazovala vaha).
VRELO ODPORUCAM, je to osvedcene a zdrave, nekazite si zaludok ani naladu :-)))

lusijka

Presne tak. To ani nie je dieta, ale spravne stravovonie. Kazdy clovek by mal jest 5-6 krat denne bez rozdielu na to, ci chudne alebo nie. Ma sa jest po malych porciach aby to nas organizmus stihal prijimat. Lebo ak sa naraz prezerieme, nestiha nam to travit a to co zaludok nestravi sa nam pekne uklada a vznikaju nam faldky. A somozrejme by sa nemalo jest neskoro vecer. Nehovorim, ze to stale dodrziavam, lebo ja lubim papat, ale snazim sa. Takze skuste aj vy. Pa

jana2

Blumenka,moja,ale ved aká je toto dieta?Ja si dám na raňajky musli,kávu bez cukru,ovocie,citron,na obed normálnu bežnú porciu a potom do 17,00 hod iba grep,alebo niečo nízkokalorické a v ô b e c nechudnem.