Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!

Príspevok v téme: Mám perfektný recept na chudnutie a zaberá!
blumenka

Takže môj recept zaberá:
je to bez cvičenia!
Spočíva v tom, že ráno ranajkujem to, na čo mám chuť- nie vo velkej porcii, ale menšej(ja som doteraz nikdy neranajkovala), potom okolo 10.00 si dám jablko alebo rožok či šatôčku, pripadne jogurt. Potom obedujem to, čo chcem - v strednej porcii a velmi pomaly to jem, poobede ked prídem domov(okolo 15.00) si vždy dám čaj-ovocný alebo nejaký iný, kedže je horuco, tak vypijem aj čaj v 3 poharoch a tak okolo 17.00-18.00 si dám malú večeru-opäť menšia porcia a pomaly to jem...to už ani nevladzem dojesť a potom už do rána nejem...už nebývam hladna... a ak tak si dám žuvačku alebo si urobím ešte čaj.necvičím, len raz za týžden chodím tancovať(1,5 hodiny).Týmto spôsobom sa síce chudne dlhšie, ale osvedčene....bez hladovania...Ak mám chuť na sladke, tak si ho dám bud doobeda(k desiate) alebo poobede k čaju.Za 10 dní som takto schudla 3 kilá a nepribrala som ich späť!Teraz mám dokonca pravidelné stravovanie :)) Vyskúšajte, ved nič nestratíte

jaja582

Taktiez som pocula zee pri jedeni si mozme aj odskocit pretoze zaludok az 15minut po jedeni zisti ci je najedene a zvacsa zisti ze je az prejedeni nie len najedeny:) takze preto treba pomaly jest..ja idem na toto stravovanie od pondelka teraz ale plus aj cvicenie..a bude mu to trvat asi dlho mam pomaly metabolizmus kvoli Stitnej zlaze,rozpravala som sa otom s lekarkou mojou mam byt vraj trpezliva len to ja nie som tak mi drzte palce nech dam nieco dolu..

dinaaaaaa

Ano funguje to, ja som tiež tak schudla 12 kíl a pritom jem fakt všetko na čo mi príde chuť. samozrejme s mierou. Priberá sa totiž z nadbytku jedla. Keď si niekto dá normálnu porciu obeda a nakoniec to zaje koláčikmi, samozrejme priberie, ale ked si dá tie koláčiky až na olovrant teda o tri hodky neskôr je to oveľa lepšie riešenie. Každé 3 hodiny 5 - 6 krát denne funguje to.

katarinka

podla mna by sa malo jest vsetko v normalnom az mensom mnozstve, pretoze vyhladovanie a odopieranie si niektorych potravin poobede a podobne, vedie aj tak k prejedaniu a k porucham prijmu potravy...tod moj nazor z vlastnej skusenosti..

biasa

celkom fajn dieta...ale strava by mala byt vyzivna..skus napriklad kazdy den jest nieco ine...napr jeden den masovy den, druhy den cestovinovy,treti rybkovy...ale kazdy den jedz vela zeleninky a ovocicka...zaklad chudnutia je vela pit...
a ozaj ...bez cvicenia sa to da, ale s cvicenim to ide este lepsie a dokonca aj krajsie...chudnutim si totiz postavu nevytvarujes podla svojich predstav, ale cvicenim ano!:-)

ssja

Ahojte!
Ja som pred 2 rokmy som držala taktiež takúto dietu. Ráno: niečo sladké-napr. ovsené vločky s mliekom (málo a pomaly), desiata: žihľavový čaj al. ovocie, obed: polievka a mäso bez prílohy len so zeleninou (málo a pomaly), olovrant: ovocie, večera: niečo ľahké napr. zelenina (málo a pomaly). Plus airobné cvičenie. Vôbec som necítila hlad, nebola som nervózna a podráždená a za mesiac som schudla cca. 10 kíl a potom som chudla ďalej. Dotiahla som to na 45 kíl pri výške 165 cm a žiadne anorektické sklony a vypadané vlasy a zničené nechty. Len dobrý a zdravý pocit plný energie.
Teraz mám 49 kg....kvôli práci nemám pravidelnú stravu---((( večer mám záchvaty prejedania a chuti na sladké a nezdravé----((((.
Takže ak chce niekto natrvalo schudnúť treba stále jesť a netreba nechať telo vyhladovať....viem o čom hovorím!!! tak veľa šťastia!

cloe007

no...podla mna je to super na dlhodobe schudnutie...ale blumenka zabudla dodat, ze aspon na zaciatku sa uplne vyhybat vyprazanym a sladkym jedlam...potom neskor tak raz za cas, aby si telo zvyklo, ze aj take budeme jest..aspon toto si myslim.. no idem si zacat varit obedik...papa

majkaaa

Raňajky sú základ.Toto som si myslela aj ja,je to zvyk. Neraňajkovala som dlhé roky,teraz som si zvykla. Raňajky štartujú metabolizmus,je to základ,pretože doobeda sa vydá najviac energie. Ak ich nemáš,navečer obyčajne príde záchvat žravosti.