Ako naučiť kralika na wc

Príspevok v téme: Ako naučiť kralika na wc
maruska444

ahojte, potrebujem naučiť zajačika chodiť na wc. Má väčšiu klietku a v rohu ma wc-ko. Mimo klietky nekaka a neciká-len výnimočne, ale neviem ho naučit na wc-ko v klietke. Nemáte nejaké skúsenosti, rady? skúšala som ako sa píše na nete, že hneď ako sa vykaká inde, premiestnim mu výkaly do wcka. skúšam to už skoro 2 mesiace a nič :/. Už sa to nenaučí?

Gabi7

Ahojte chcela by som poradit..klasicky..ako naucit kralika na wc...kaka po celej klietke...spi kade tade..vika kade tade...vobec nechodi len do jedneho rohu...vykaka sa aj v strede klietky. Wc som mu umiestnila tam kde najcastejsie chodi kakat no aj tak su bobky vsade...ukladam mu ich stale do wc no zatial nezabera nic. Neviem co a tym..poradte. dakujem

Simma8635

Ahojte mam zajačika a stale ked mu dam podstielku do záchodu tak to všetko vyhádže a potom v tom zachode oddychuje a skušala som dat aj Inu podstielku Ale on to stale vyhadzuje ako ho to mam naučit?

Sandruska

Ahojte potrebujem pomoc neviem ako naucit mojho kralika chodit na WC uz som skusala ked sa vikaka tak tam zdicki dam WC a jeho potrebu dam do Wc Us to slus tyzden

ni-ka

tak teraz mu zacni davat podstielku na aku bol nauceny bobkovat len do wecka...zvysok klietky nechaj bez podstielky...a zima mu nebude,neboj sa :-)

maruska444

predtym nemal wcko, tak tiez kakal všade, on mal len jeden roh kde chodil najma cikat, tak som muho tam umiestnila

ni-ka

kralik si proste musi spojit pelety so zachodom...ak ich bude mat po celej klietke,bude bobkovat po celej klietke...proste pelety = zachod...
a roh si mu nemala urcit sama...asi chce chodit do ineho a takto si ho pomylila

ni-ka

to bola chyba,preto bobkuje po celej klietke...wecko mu zober a on sa nauci chodit do jedneho...a nebude mu zima,mozes mu dat naspodok klietky potom kobercek alebo deku...:-)