Láskou zlomené....... :-((((((((

Príspevok v téme: Láskou zlomené....... :-((((((((
fear2

Ahojte všetky láskou zlomené....
Poradte mi prosím, čo mám robiť... Zalúbila som sa do toho nesprávneho... On má babu,,, ale cez týžden s nou nie je a trávi ho so mnou... strašne som do neho zalúbená... tak som este nebola.. Proste mám teda vôbec nemám na nič náladu,nechutí mi jesť a ani nič.. Viem, že to nebude mať žiadnu budúcnosť, a netuším čo robiť... Ako sa mám odlúbiť? Ale paradox je to, že nemám dosť síl len tak to nechať...

fear2

bebika - no ja som sa zalúbila hned na prvý pohlad.. on nie.. a ani doteraz.. no ten záver bol slušný, to hej... napísal síce niečo, ale potom sa správal tak isto.. žiadnu zmenu som nepocítila... a ja som zazila to isté, čo ty.. presne...tvárila som sa, že je to dobré a že hádam dáka zmena z jeho strany príd... a nič.... ale sme úplne ako z iných svetov... porazí ma z neho... nemáš icq, rada by som sa o tom porozprávala s niekým, kto zažil to čo ja... alebo MSN?

bebika

pytam sa preto,lebo ja som tiez dostala skarede kopacky-tiez by to bolo vela pisania-ale niekde vnutri som od zaciatku vedela,ze sme obaja ini,akoby z inych svetov.Len on sa tvaril,ze je vsetko oK,ale ja som niekde hlboko vnutri vedela,ze to tak nie je a len sa navzajom jeden druhemu prisposobujeme ale kazdy ma rad iny spôsob zivota.Chcel ma len kvoli výzoru,pacila som sa mu navonok a to bolo vsetko.A ja hlupana som mu uverila,zalubila sa a preto som zahanala ten pocit ktory mi ma otvorit oci.to podozrenie,skutocnost.Stale som si myslela,ze to nakoniec bude tak,ako mi hovori on...ale nebolo.Kladiem si vinu sama sebe.Mala som verit sebe a nie jemu.

lenusienka

to mi je luto, ale mala by si na neho zabudnut, nemysli na neho aj ked to je tazke, a nehovor si, ze si zalubena, hladaj si nejakeho ineho aj ked sa mi to teraz hovori mozno lahko, ale poznam ten pocit, ked ta chlapec oblbne a potom ta necha, alebo nieco take ako mas ty, zazila som to a viem, ze je to tazke, ale casom to vsetko prejde, ver mi. on pre teba urcite nie je ten pravy teda ked robi to co pises.... snaz sa na neho hlavne nemysliet a nespominaj na tie pekne chvile prezite s nim.
dufam, ze ti moja rada posluzi.

bebika

dobre,ale to si az teraz zistila,ze to je "uplne ina povaha a asi by to nefungovalo"? Ked si sa donho tak moooc zalubila,ako si pisala v prvom prispevku,tak to bolo na zaklade coho?Ved podla toho,co tam citam,uz ste boli dost dlho "spolu".A ked si to precital,tak napisal pekne veci.Uznal svoju nerozumnost voci tebe a zaver bol celkom slubny! ta jeho povaha sa predtym neprejavila,alebo si si ju jednoducho nevsimla,tááák si bola zalubena?

fear2

no to je na dlhsie... my sme sa strasne pohadali... a neviem preco som mu to ukazala... som bola strasne nahnevana a zufala... a som chcela, aby vedel aspon trochu ako sa moc trapim pre neho... a ako zareagoval? ved si si to precitala...

bebika

pocuj,fear,ty si mu povedala o tvojom príspevku,ked tu napisal? Ako ste to rozobrali? Preco si mu to ukazala? A co on,ako zareagoval,ked si precital vsetky prispevky?

fear2

a možno som ho už našla... len neviem ako to bude... bo ja idem cez leto do zahr... a on bude tu... tak neviem ešte ako sa to vyvinie...

fear2

no jasne, ze som tomu neverila.... ale tak trochu sa snazil.. ale nestacilo to.... uz sme spolu nie.... proste, on je uplne ina povaha... a to by nefungovalo.... no uz mi ostava sa len odlubit... hadam stretnem dakoho, kto bude ciet bojovat o mna, a nie ja o neho... niekoho kto bude lubit mna a ja jeho... a nie len, ze ja jeho.... snad sa mi to podari...