Láskou zlomené....... :-((((((((

Príspevok v téme: Láskou zlomené....... :-((((((((
fear2

Ahojte všetky láskou zlomené....
Poradte mi prosím, čo mám robiť... Zalúbila som sa do toho nesprávneho... On má babu,,, ale cez týžden s nou nie je a trávi ho so mnou... strašne som do neho zalúbená... tak som este nebola.. Proste mám teda vôbec nemám na nič náladu,nechutí mi jesť a ani nič.. Viem, že to nebude mať žiadnu budúcnosť, a netuším čo robiť... Ako sa mám odlúbiť? Ale paradox je to, že nemám dosť síl len tak to nechať...

bebika

fear,uz sa ozval alebo nie? Bola to jeho nezodpovednost,mal byt k tebe uprimny tak teraz nema sa co hnevat na to,ako si sa prejavila voci nemu.Mal by sa ospravedlnit,ze ti to zabudol povedat,a pokusit sa veci vyjasnit.zistit,preco si mu to napisala.myslim,ze to mal urobit ak mu na tebe zalezi.
ak mu zalezi,tak sa pokusi vsetko napravit,objasnit.

blbec

no niektorý chalani sú fakt blbý.. on patrí isto medzi nich.. neviem, prečo a čím Ťa očaril, ale podľa mňa je to úplne obyčajný chalan, ktorý si myslí, že môže mať všetko čo chce.. je dosť hlúpy .. keď nechápe, čo dostáva.. dostáva lásku od niekoho, komu na ňom skutočne záleží.. buď si to neváži alebo je len fakt hlúpy.. a možno Ťa aj on ľúbi.. asi nie úplne tak strašne ako Ty jeho, ale isto nie ako kamarátku.. to úž dávno nie.. a myslím, že si aj uvedomil, aký je hlúpy.. podľa mňa, sa teraz niečo zmenilo.. aj keď dosť neskoro, ale predsa.. snáď to pocítiš..

fear2

no tak som sa dozvedela, že on sa s nou rozišiel hned druhý vík ako sme sa spoznali... ale mne o tom nepovedal... takže ja som nevedela, že už s nou nie je.... a teraz asi on už na mna sere, bo som mu dosť hnusne povedala, čo si myslím o jeho správaní,,, že ako dokáže niekho milovať a pritom ho podvádzať... a také samé veci.. že nepochopím jeho správanie... a sa hnevá teraz na mna... tak ale ja by som mu to nenapísala, keby mi povedal, že už spolu nie sú... keby sa tak skúsil vžiť do mojej kože... že niekoho strašne miluje a je v tom, že ho nikdy nebude mať... a proste už mi pukli nervy, tak som mu to napísala... a teraz neviem čo, bo ani mi už neodpíše... som ho poriadne nahnevala... má ma v zadku už totálne. a mne je na umretie teraz... bože čo mám robiť???????????? prosííííímmmm poradte mi, bo ja ho strašne lúúúúúbim........

Dug

Posli ho tam kam slnko nesvieti. Ked je s tebou a tvrdi ti ze miluje inu, tak vazne nemas co riesit. Logicky sa zamysli, aku buducnost spolu mozte realne mat?

A ze nemas dost sil? Zaujimave ze na to aby si sa z toho permanentne depkovala dost sil mas, pri takomto fungovani stastna byt nemozes. Navyse cim dlhsie to budes odkladat tym ti bude horsie ked to spravis (a bude to dlhsie doznievat).

fear2

no tak ja som mu napísala, čo si o tom mylsím, pretože už som nemohla byť v tom, že ja som len tá druhá a tá zlá.... proste cem sa moc odlúbiť... ale moc.... a ešte viac mi to ubližuje.... ale moooc.... cítim strašnú úzkosť..... ja vám ani nedokážem vysvetliť, teda napísať,,, ako mi je z toho nanič.....

broňa

súhlasím s neanou. takého,čo podvádza priateľku by som nechcela. správa sa veľmi SEBECKY ku vám obidvom.Hlavne,že on nie je sám ani cez víkend,ani cez týždeň. Ako to vnímate vy (alebo pred tou druhou dobre tají)to mu je jedno.Mal by sa poctivo zachovať ku obidvom. Buď neklamať ju a teba nevyužívať, alebo sa s ňou rozísť a mať len teba.

neana

Ten chalan sa hraje s obidvoma, takže stojí za h... . Čo myslíš, páčilo by sa ti, keby si sa dozvedela, že ťa tvoj chlapec podvádza? Určite nie. Tak prečo si sa zaplietla do trojky? Veď si vedela, že má vzťah. Keby ťa ozaj chcel, tak by nechal svoju terajšiu priateľku. Trápiš sa sama, kvôli svojej hlúposti. Prepáč, ale mne sa to vôbec nepáči. PS: Zabudni nato čo najrýchlejšie. Nemá to budúcnosť, pretože neskôr by aj teba podvádzal.

mojko

fear2 tak na zaciatok preco sa trapis otazkou ci je s inou alebo nie ked sama vravis ze nevies ci je to tak.V prvom rade si musis ujasnit vztah sama k nemu co k nemu citis a co potrebujes a ci je ti to schopny dat.Ci vidis s nim nejaku buducnost.Ak ano tak sa netrap nad tym co ani nevies ci je pravdaa obydvoma nohamy skoc do toho.Predsa aj tak nemas co stratit daj do toho len tolko kolko mozes si dovolit stratit aby si to potom nelutovala.Ale ak nevidis nijaku perspektivu v tom vztahu tak rychlo preeeec. On za to nestoji a ani nikdy nebude ani s jednou lebo este sam nevie co chce od zivota.Taak povediac este nedozrel.Vela stastia..

fear2

jasné, že ju so mnou doslova podvádza... no ale ako sa mám odlúbiť??? ale ked ja neviem či s nou este je.... vyzerá to tak, že už nie... ale neviem isto...