Láskou zlomené....... :-((((((((

Príspevok v téme: Láskou zlomené....... :-((((((((
fear2

Ahojte všetky láskou zlomené....
Poradte mi prosím, čo mám robiť... Zalúbila som sa do toho nesprávneho... On má babu,,, ale cez týžden s nou nie je a trávi ho so mnou... strašne som do neho zalúbená... tak som este nebola.. Proste mám teda vôbec nemám na nič náladu,nechutí mi jesť a ani nič.. Viem, že to nebude mať žiadnu budúcnosť, a netuším čo robiť... Ako sa mám odlúbiť? Ale paradox je to, že nemám dosť síl len tak to nechať...

damaxy

v podstate vás podvádza obe.Ako to možeš trpiet?Nebude vás mat aj viac?Rýchlo sa odlub,on to s babami vie a využíva to.Je ešte máj lásky čas,možno niekoho stretneš.

fear2

no lebo on pochádza z iného mesta... a do práce chodí cez týžden tu... a na víkendy chodí domov... čiže cez vík je asi s nou... ked ja sa ho na nu nechcem pýtať... tak ja ani neviem vlastne či s nou este je... ale asi hej... no neviem... on býva na firemnom byte tu... vraví, že ma má rád, ale čo mi je to platné, ked má babu, o ktorej tvrdí, že ju lúbi... keby ju lúbil, tak by ju asi nepodvádzal... no neviem uz nič... ma porazí asi už...

nothing

čo si myslela tým, že cez týždeň s ňou nie je a trávi ho s tebou?? ... a prečo to podľa teba nemá budúcnosť? Musíš napísať viac, aby sme presne vedeli aký je tam problém..