Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

Viranka

Baby ja viem, ze mate pravdu, ale niekedy sa prosto hanbim s niecim takym napochodovat za nasimi. Desim sa dna, ked budem mat nasim predstavit frajera ja, ved sa prepadnem od hanby :D este tak pred mamou ok, ale pred ocinom? Aj teraz ked sme mu to vraveli, podla mna som vyzerala ako prave dozreta chili paprika :D Inak, neviem ake stopy zanechalo na mne sestrino hlucne spravanie, ale mladsia segra povedala, ze nikdy nechce mat nic podobne s chlapom. Ze sa jej to hnusi odkedy sme pocuvali segru starsiu. A to ma mrzi no...Tu facku som nevidela, len som pocula, ze sa cosi deje a len som videla sestru ako bezi s rukou na tvari...takze mozno ani mame nepapulovala, mozno jej mama strelila len tak :D Uvidime co bude nasledujuce dni.

5.5elsa

Viranka tak mama jej vylepila :D :D no klobúk dolu že mama sa správne zachovala s tou izbou to je asi dobrý nápad a tá facka a tá hanba pred všetkými by jej mala stačiť na nejaký čas :) to že ti nadáva si nevšímaj .....

embryo

Viranka: zvladla si to, gratulujem! dufam, ze sestra si cim skor uvedomi, co vam stvarala a udobrite sa ;-)

zapamataj si to do buducna a nauc sa problemy riesit uz v zarodku, nie ich trpiet

Maoam

a zvlast ta 12 rocna...jednak vstavaju do skoly, jednak potrebuju cez vikend klud a nie trpiet vystrelky 22rocnej baby, ktora nevie, co so sebou a jej bezohladneho frajera, ktory je taky isty ako ona sama

predpoklada, ze tu facku vyfasovala po tom, co najprv matke odpapulovala ;D, skoda, ze je nestrelil otec, ale to by asi letela cez kuchynu

emalea

bravo...som rada, že to takto dopadlo a že to poriešili rodičia!! držím palce, aby si už mala konečne pokoj a nepočúvala po večeroch kadejaké vzdychy apod. to nie je nič pre tvoje uši....nakoniec ani pre moje...pri zaspávaní má byť ticho a kľud.... a basta!!

Maoam

Virunka, no tak vidis, bolo jasne, ze segra si to na tebe vybije, ako inac, vo svojej obmedzenosti nechape, ze jestvuju aj ine dovody ako 'zavist'.
Tak hadam uz budete mat s najmladsou pokoj.

Viranka

Embryo, dakujem!
Ludia, mame po rodinnej "porade"....ja s mladsou sestrou cervene ako papriky sme poprosili nasich, nech si posedia po vecery este pri stole, ze im chceme cosi povedat a poprosit ich, aby to riesili. Mama skoro odpadla ked som povedala, o co ide...presne ako som predpokladala, vedeli, ze ich dceruska vo svojich 22 rokoch nebude hrat po veceroch s priatelom pexeso, ale velmi ich vytocilo to, ze my dve to musime pocuvat. Potom prisla domov aj segra s frajerom a nepocula som o com sa bavia, len viem, ze segra vyfasovala od maminy facku a toho jej pana uzasneho si zas ocino vzal bokom. Neskor prisla sestra za mnou do izby a nazjapala po mne, ze jej asi velmi musim zavidiet, ked mam potrebu ju riesit. A potom zas prisla mamina s napadom, ze si prerobia nepouzivanu izbu na nasom poschodi na spalnu..... Dakujem vsetkym za rady, aj za nerady. Mozno ste sa smiali na mne, ale taketo veci nie su pre mna nic prijemnym, praveze su to pre mna stresove situacie, kedy sa citim strasne neprijemne, nie som uz decko, ale nechcem este riesit dospelacke veci, tak ako ste vy zvyknuti uz :)

embryo

Agnes969: do teraz som ta povazoval tu na fore za rozumnu prispievatelku, ale to co si tera predviedla... nazvat na zaklade par prispevkov niekoho rodinu posahanou, lebo 15 rocna dcera nechce riesit nadmerne zvykove prejavy sexujucej sestry vo vedlajsej izbe s otcom a mamou, to je dost prehnane, nemyslis? pre mladu 15 rocnu zenu to nemusi byt nic jednoduche...

Viranka: so sestrou si to skusala riesit? ak ano a nepomohlo to, tak naber odvahu a skus to prebrat s rodicmi, nech jej dohovoria... bude lepsie to najskor riesit len s nimi, nech sa starsia sestra neciti hlupo, drzim ti palce! :-)