Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

Timeikatwodorko21

Tak proste povedz rodičom, že potrebuješ voľno. Ja zajtra plánujem ísť k zubárke, ja mám zubárku 120 km od domu a tým pádom by som nešla ani na ďalší deň do školy. Ja proste poviem, že ma bolí zub a letím na druhý deň.

Anonymus1117

Ahoj no napr. Ja som bola po teplej sprche na balkone cca 15min. A vonu bolo (3°C) no a mala som na nohach pomozky z mraziaka a pomohlo to ...

sheril

teplomer do čaju? ved to ti hned vinde tak na 50 stupnov. ale ak si myslis že clovek moze mat taku teplotu tak fajn :D :D
podla mna je fajn vybehnut s mokrými vlasmi von to určite ochories.... moja kamoška tak ochorela ked isla z plavania

Henrie

Ach vidím seba pred 10 rokmi :) Povedal by som ti múdrosti o tom, že sa to nemá ale tak radšej poradím. Najprv skús teplomer dať na chvíľu o žiarovku, ktorá bola dlhšie zapálená účinnejší je radiator ale pochybujem, že teraz ho máte zapnutý alebo ešte trieť teplomer o mikinu napr. A ked chceš fakt zažívať horúčku tak si namoč ponožky a daj mrazničky alebo horúcu vodu do niečoho dať a potom to mať chvíľu pod pazuchami. Ale inak najlepšia rada je premôcť sa a ísť tam nejaká 5ka nikdy nikoho nezabila :)