Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

Sugarbaby

Tá krieda nwfungovala a zjedla som ju celú. Neni nebezpečná. Dnes s ňou už robia ASMR. Soľ vo vode tiež nič. Asi mám dobrú imunitu :||||

Elena_123

Aj keď sa držím názoru neklamať a radšej sa naučiť tak uznám to, že niekedy je to nutné. Či aj z pohľadu, súkromia.
Pár krát som použila tento trik v pred 5 rokmi keď som mala 12 a mala som problémy v škole (myslím tým, so všetkými spolužiakmi). Nebola som šikanovaná, len sa ku mne zle správali a uťahovali si zo mňa.
TEN TRIK JE V TOM, ŽE AK CHCETE NAOZAJ PREDSTIERAŤ HORÚČKU TAK TO MUSÍTE UROBIŤ V NOCI, KEĎ UŽ RODIČIA SPIA. STAČÍ TAK O 02:00-03:00. (KEĎ MÁTE VYSOKÚ HORÚČKU TAK SA ZVYKNÚ DÁVAŤ STUDENÉ OBKLADY NA TELO) 1.TEPLOMER NAHREJTE
2. VŠETKO ROBTE TAK ABY SA NEZOBUDILI
3.OBKLADY SI NECHAJTE NA POSTELI, V POSTELI (TO JE JEDNO, HLAVNE ABY TAM ZOSTALO MOKRÉ MIESTO A HLAVNE NA VAŠOM OBLEČENÍ). AK BERIETE TABLETKY TAK NECHAJTE ICH ROZBALENÉ NA STOLE. TÍ, KTORÍ SA LIEČIA PRÍRODNE TAK SI UROBTE POTICHU BYLINKOVÝ ČAJ A POLOVICU Z NEHO VYPITE A NECHAJTE NA VAŠOM NOČNOM STOLÍKU. Neberte to tak, že vás v tom podporujem ale ak žiadate o pomoc tak som vám ju poskytla.

Sof16lala

Ja mám našťastie takého triedneho učka že keď mu poviem že mi je „zle” tak hneď volá rodičom a keď je moja mama v robote našťastie môže pre mňa prísť

Tomas12345

Jozef neblbni. Ak si das privela soli do vody tak ti to moze odrovnat oblicky, alebo prilis zvysit krvny tlak.

A co sa teploty týka, naozaj bud rad ze si bez horucky, lebo ked ma clovek horucku tak to je fakt pod psa.