Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

Saska_00

Ahojte všetky ako mam zahrat že som chorá nebola som 2 týždne v škole potom som išla na 3 dny a zase som bola doma týždeň čiže zajtra naozaj musím ísť do školy ale zajtra potrebujem ostať doma ale moja mama ma už nepustí ked mi niečo nebude ....nechcem odpovede aby som zjedla kriedu hodila do snehu ale ako zahrať :( Naozaj nemôžem ísť zajtra do školy nie kvôly písomke,chorobe alebo pod. ale súkromnej vecy na jeden deň :( Prosím pomôžte mi už myslím na všetko ale nijak si pomôcť neviem ked to zahrám pred mamou tak vyriešim aj ospravedlnenku všetko len musím byť akože chora

MartinKr

Ja, keď som chcel byť chorý, tak som dal teplomer o žiarovku, ale rodičia mi to neuverili a o hodinu išli preč, tak som mal hlavu pri žiarovke asi 5 minút, keď prišli rodičia asi po 10 minútach, mal som 38,7. Vyskúšaj to ;)

DiuaQua

Ja by som zjedla tu kriedu ale nechoď vonku s mokrou hlavou ako tu niekto napísal lebo ja som to urobila a dostala som zápal mozgových blán.