Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

Tomas12345

Eviiiiiiik :

A ty si naozaj myslíš že je lepšie byť chorý (ohroziť svoje zdravie, cítič sa na umretie,) než ísť do tej školy ?

Eviiiiiiik

Viem , že táto žiadosť je stará ,ale stále sa nájdu ľudia ako ja, kt. chcu zostať doma a mať teplotu tak tu je pár rád ako to robím ja
- Klasika = povedzte , že je vám zle napr vás bolí hlava, hrdlo, brucho alb ak ste baba tak že máte silný menzes a je vám zle, atď ..
- necítite sa dobre a choďte si pre teplomer
a) teplomer dajte do vlažnej vody aby ste mali tak 38,5 alb koľko chcete
b) pod pazu si rozdeľte soľ
c) teplomer priložte k radiatoru a držte dovtedy ,kým nebudete mať žiadanu teplotu
.....
-dajte si kriedu - ak máte slabú imunitu stačí trocha uhriznut rozkusnut a zapiť napr kolou
- ísť za doktorom a povedať ,že sa cítite na pipinu ?

Tomas12345

Nicolla134 :

Si normálna ? Takto môžeš chytiť i zápal plúc a ak sa ty nebude dať dýchať potom si dva krát rozmyslíš či predsa len nebolo lepšie do tej školy ísť.

naivny

ja keď som čokoľvek povedal mame, vždy mi pomohla a ochránila ma pred všetkým. Rovnako aj babka a dedko. Raz som bol napríklad na súťaži z matematiky a cestou domov som stratil kľúče. Tak som s tým hneď vyrukoval, a otec začal robiť príšerný cirkus, že nás vykradnú a aký som nezodpovedný, hnusne nadával, mama mu najprv dohovárala, potom išla k umývadlu, napustila do poháru vodu, a chrstla ju otcovi do tváre. A mňa vzala za ruku, poď, ukážeš mi, kade si išiel, pokúsime sa tie kľúče nájsť, vzala sestru do náručia a išli sme. Našli sme ich tam, kde som mal zaparkovaný bicykel, spadnuté na zemi. Medzitým nás volal ocko, úplne nešťastný, že kam sme od neho odišli, on to nemyslel vážne všetko... a že ten kľúč nevadí až tak, ale aby sme prišli, a kam má pre nás ísť a bla-bla. Asi mu ten pohár vody pomohol. Ja keď som nervózny, si tiež radšej dám aj dva poháre, a potom sa človeku lepšie rozmýšľa. Skús aj ty.
Raz som dostal na priemyslovke päťku z praktického vyučovania. Niečo sme rozoberali a mali znova poskladať, a ja som si nezapamätal postup a nevedel to zložiť. Tak som sa sťažoval aj mame, ktorú to trápilo a potom aj babke a dedkovi a vtedy mi dedko povedal, že on je tiež sprostý, lebo keď išiel nakupovať, vždy zabudol čo mal kúpiť. A odvtedy si všetko píše do notesu, a že by som si to aj ja mohol zaznamenať. A odvtedy som nosil samé jednotky z praxe.
Teraz si predstav, že budeš chodiť k niekomu, kto ti matematiku vysvetlí a potom tú písomku napíšeš dobre, a nebudeš sa musieť viac báť. Nebude to lepšie ako nejaká horúčka?

Ccclong

Nemusíte sa obťažovať tej dievčine vyhovoriť alebo nejak hľadať východisko .Veď vidíte že je to hlupučké teliatko bude to klamať aj tak .

daniela2

ahoj want dieee. nerob nič, čím by si si mohla fakt ublížiť. Radšej potom to, čo ti radí Elena. A aktuálne nemusíš mať teplotu, stačí keď povieš, že si veľmi unavená a v noci ti bolo zle.
A najlepšie, keď ti kamoška príde ukázať úlohu, a navštíviť ťa, a prejdete si spolu matematiku, aby si sa, keď vyzdravieš, mohla prihlásiť, že si chceš opraviť.
Čistejšia cesta by však bola, keby si povedala mame, že si pokazila písomku z matematiky, a že to sama nezvládaš, nerada by si mala aj na vysvečku zlú známku, a či by Ti nepomohla niekoho zohnať, kto sa v tom vyzná a pomôže ti. Máš milujúcich rodičov, nie? Vieš si predstaviť sama o sebe, že keď budeš mať raz dieťa, nebudeš mu chcieť pomôcť? Vieš si to predstaviť o svojej mame, že by ťa nechala v štichu? Päťka nie je známka iba z obyčajnej lenivosti. Päťka je volanie o pomoc! A čím skôr ho bude počuť, tým lepšie. Držím Ti palce!

Nicolla134

Ja som si dnes večer dala kriedu asi tak polku malej kriedy,dala som si krátke tričko a kraťase a sedela som asi tak pol hodinu na studenej žení a pila studenú vodu,asi po 1 hodine mi začal kašeľ zajtra je Pondelok takže nwm ako to dopadne večer sa osprchujem v studenenj vode a dám si studený obklad a vypijem ešte pohár vody...som zvedavá začínam sa cíťiť ako chorá...asi to zabralo chcem mať aspoň 38,5...

Nicolla134

Ja som si dnes večer dala kriedu asi tak polku malej kriedy,dala som si krátke tričko a kraťase a sedela som asi tak pol hodinu na studenej žení a pila studenú vodu,asi po 1 hodine mi začal kašeľ zajtra je Pondelok takže nwm ako to dopadne večer sa osprchujem v studenenj vode a dám si studený obklad a vypijem ešte pohár vody...som zvedavá začínam sa cíťiť ako chorá...asi to zabralo chcem mať aspoň 38,5...