Aký je rozdiel medzi chudou, štíhlou a plnoštíhlou postavou?

emalea

opäť musím súhlasiť s ni-ka...poznám jednu vychovávateľku a má nádhernú súmernú postavu, všade akurát /jasne vidieť že má úzky pás, väčšie prsia a väčšie bohy, priam ideálne tvary aj na svoj vek /má cca 48 rokov/a podľa mňa nosí veľkosť 46 a viete prečo? lebo je proste veľkáááá, t.j. vysoká veľká baba, dlhé ruky a nohy, určite má do 180cm...ale tučná ani obézna v žiadnom prípade!!ja som tiež taká rukatá nohatá aj väčší objem hrudníka a kvôli tomu musím hľadať konf.veľkosť minimálne o 1-2 čísla väčšie...

Maoam

kkaffik - ved som pisala, ze je najdolezitejsia stavba tela zeny, kazda vyzera inak a ak baba sportuje, moze nosit M-ko a vyzerat chudsie ako mlandrava s XS

nema vyznam to nejak rozoberat, aj tak je najdolezitejsia genetika, optika a pomer svalovej hmoty a tuku

kiwi

Ono ide aj o to akú širokú má človek samotnú kostru. Preto verím ze kkaffik moze mať 42 a byť kosť a koža. Ja nosím veľkosť 38-42 a cítim sa normálne. Je hlúposť hodnotiť postavu podla velkost, dolezite je či má žena pekne tvarovanu postavu, hlavne ide o pomer pása a bokov a dlhé nohy. Ľudia často nosia vacsiu alebo mensiu
veľkosť ako sa na prvy pohlad zda.

ni-ka

zuzi-preto som dala vsade priklad nejakej zeny...a mam kamaratku ktora nosi 42 velkost a ma 50kg a 177 cm...ale kedze ma sirsiu panvu a chrbat tak nizsiu velkost neoblecie...aj ja nosim 42/44 a nie som tucna lebo meriam 178 cm...
a naopak,ak ma zena 158 cm a velkost 42 tak uz moze mat nadvahu...
netreba sa riadit cislami a velkostami-preto som pridala typy zien ktore podla mna predstavuju stihlost / plnostihlost...

zuzi74

Tak tomuto asi naozaj celkom nerozumiem.
ni-ka pre teba nie je 42 nadvaha, ale velkost XL su plnostihle zeny.
Nemaju nahodou uz plnostihle zeny nadvahu? Pretoze XL=42.

ni-ka

no ja som tiez prekvapena ze 42 je nadvaha :-)
a podla mna su
1.chude vsetky sucasne modelky co maju velkost 32,
2.normalne su napr.modelky 90 tych rokov ako Cindy Crawford,
3.plnostihle su napr.modelky XL ako Tara Lynn
4.no a obezne su ako to tu uz pisali-neforemne zeny s velkou nadvahou...

kafe

teda yo! Toto som o sebe netušila :D Som plnoštíhla a s nadváhou :D:D Obliekam 42-ku veľkosť a som kosť a koža.
Moje delenie postáv je nasledovné: chudá je baba ktorej trčia kľúčne kosti, rebrá, má ruky i nohy ako paličky. Štíhla, je asi najmenej sa vyskytujúci typ postavy, lebo väčšinou sú baby "hrušky". A človek by práve nepovedal, že je štíhla. Štíhla je proste stred, ani tučná ani chudá, mierne zaoblená buď na prsiach, bruchu alebo na stehnách. A plnoštíhla - jednoznačne je vidieť guľu (nemýliť si guľu s hruškou), nevidno pás, mohutné nohy i ruky.

Maoam

podstatna je ale aj tak stavba tela danej zeny, pretoze je obrovsky rozdiel v typoch postav, dalej ak baba sportuje, moze mat velkost M a vyzerat lepsie ako baba s XS :D

takze vela robi symetria, rovnomerne ulozenie tuku, pevnost postavy, spravne oblecenie a tak dalej

osobne sa mi pacia zeny stihle, ale nie vychudnute, tak S-M