Aký je rozdiel medzi chudou, štíhlou a plnoštíhlou postavou?

Lulu2011

teda extra stihle zeny...sa mi pacia...

inak u niektorých typoch sa mi paci aj zaoblenost, ale nie nad 40tku velkost

momentalne nosim 38/40 - jeansy skor 40 a chcela by som ist na cistu 38, mozno 36...proste sa lepsie citim chudsia...

Lulu2011

tak to nie je na anorekticku, si stihla, ja som mala pri 173-174 cm 50 kg a bola som dost stihla, ale tiez som mala zadok, boky 90-92 cm pas 58 cm, mne sa to pacilo, skoda, ze som pribrala vekom :)) podla mna stihle zeny su nadherne....

llo

no ak vezmeme vysku 170cm, zena ktora necvici a nevenuje sa ziadnemu sportu vrcholovo tak chuda je od 48kg do max 55kg, nieco na vyse od 55 do 65 zalezi od svalovej hmoty a vahy kosti, nadvaha je vsetko nad to a obezita nad 80kg

Jorge

usb tá dvoječka je peknučká kočka :-D Najkrajšia zo všetkých čo si tú dal/a.
Tak potom ten tretí stupeň musí mať vyše 200 kíl :-D

usb

Citala som raz jeden letak o obezite a pisali v nom, ze sa deli na tri stupne:
Lahka nadvaha, mierna a tazka obezita.
Ktorym stupnom trpi dana slecna neviem urcit :)

sylviatoth

Ďakujem vám všetkým za príspevky :) Túto tému som založila kvôli vlastnej postave, pretože podľa super BMI kalkulačky trpím podváhou a boli na moju adresu aj také narážky, akože som anorektička. Je pravda, že na moju výšku mám žalostne málo kíl, paradoxom však je, že mám oblé krivky, zadok akurát a prsia trojky.Tak som teda chcela pochopiť, čo vlastne ľudia považujú za štíhlu a chudú postavu a či sa chudá postava rovná postave anorektičky.