Caj Pu-erh

romanka

aj ja ho pijem a som spokojna, nehovorim ze sa z neho (jedine) chudne, musis samozrejme zamakat aj ty a menej jest a viac cvicit ale perfektne precistuje, na WC som 4 krat denne minimalne :D

kate07

Pu-erh môžem len odporučiť. Piť ho 3krát denne, bez sladidiel a v sypanej forme. To nemôžem povedať, že by som od neho nejak moc schudla, ale velmi dobre prečití telo. Tukové hrudky, čo som mala na stehnách, od neho uplne zmyzli...

Katelin

no pu-erh pijem uz od minuleho leta,schudnut som schudla,ale dost som cvicila asom aj vytazena,takze cajik sa asi o to nepricinil

aaali

nepi to je to hnus vsak ako cierny caj ...zanasa creva a vobec sa z toho nechudne ....zihlavovy oproti tomuto je riadny odburavac tukov takze tak

kosa

wanda22,
nasi predkovia boli stvoreni tak, ze nam treba jest pit, chodit na toaletu, spat, mit sa, a....robit.
takze na zazraky never.
na zazraky verila asi Zora Kolinska ( byvala znama spevacka) ale sa zazraku nedozila.
dakujem za pozornost.

agina

Neviem o tom, ze by mal caj PU-Erh zazracne ucinky...ja ho pijem bezne, ale nejake zmeny na sebe nebadam.A na chudnutie ma asi taky vplyv ako cierny caj.