Caj Pu-erh

durike

Pri citani niektorych komentov mi je az zle nad sprostostou ludi. Nie je podstatne to co nam povedia na vande alebo v inom prihluplom babskom casopise, ze je na chudnutie. NIE!!! PU-ERH NIE JE NA CHUDNUTIE. Je to kravina. skuste pouzit mozog. jediny sposob ako schudnete je pravidelny pohyb, pohyb na cerstvom vzduchy dostatocne mnozstvo nesladenych a neochutenych tekutin a co najviac surovej stravy. A teraz s caju PU-ERH. Je vyborny, ma detoxikacne ucinky, mne osobne pomaha aj pri bolestiach hlavy, pripadne po opici ;) a mozem vypit aj 2 litre tohto caju a nemam pocit ze by mi skodil. ono zavisi aj od toho aky silny nalev si robite.

ady12345

Ešte chcem prispieť do tohto stareho fóra,že zaleži od toho čo pijete .čaje maju velmi pozitívne učinky na organizmus taktiež aj pu-erh...nemožno ocakávať zazraky zo dna na den ,ale pravidelným pitim sa zlepsuje kvalita života...samozrejme píšem o pravých čajoch sypaných pretože odpad ktorý sa predáva v potravinách tekane,,,popradský a podobne.....to sa nedá nazvať cajom nezalezí na tom o aký druh ide ... biely, zelený,oolong,čierny,čaj nečaje-mate,roibos, ovocne.....a tak dalej podstata je aby to bol kvalitný sypaný caj kde sa vám rozvinu cajove listky narozdiel od napr... tekkane caju kde je prach zlozený neviete z coho :)

veronika1211

mne tento caj velmi chuti a kedze pijem tak pol litra az liter caju denne, zaujimalo by ma ci ma ochuteny tie iste precistujuce ucinky. neslo mi o chudnutie :)

smajliQa

tento caj som pijavala a mozem len povedat ze ked zacnes zdravo jest a cvicit, tak schudnes aj bez caju, lebo tento caj su vyhodene love... asi tolko.

anka

VIAC AKO 2 SALKY ZELENEHO CAJU MOZE SPOSOBOVAT CHUDOKRVNOST POZOR NATO!!!!
NIE NAHODOU SA PRI SYPANYCH ZMESIACH VSETKYCH CAJOV POUZIVA TERMIN 1 lyzicku d r o g y!!!!
NAJ SPOSOB AKO CHUDNUT UPRAVIT SRAVOV.A POHYBOVE NAVYKY A TELO SA DA DOKOPY. HLAVNE JE HO NESIDIT DAKYMI NAHRADAMI!!!!!DOKONCA BIELY CUKOR CINANIA JEDIA A POUZIVAJU HO AKO LIEK. VEDIA ZE JEDLO A NAPOJE SU BUD LEK AL JED. A CHVALNE DAVAJU CUKOR DO KAZDEHO JEDLA, TAK A V TAKOM POMERE ABY TAM BOLI ZASTUPENE VSETKY CHUTE V MALYCH PORCIACH, SLADKA, SLANA, KYSLA, HORKA, TRPKA A STIPLAVA. KAMOSKA TAK SCHUDLA 10 KG!!! ASI TO MA CO DOCINENIA S TYM ZE SI UDRZIAVALA STALE URC. DOBRU HLADINU KRV CUKRU. TAK ASI TOLKO
PRIKLAD:
R: KRAJEC CHLEBA, SYR, SUNKA-OKORENENA TROSKA, KYSLA UHORKA, MESIACK GREBU, A KAVA ALEBO CAJ ALE MUSI TA IST ASPON MALA LYZICKA CUKRU!!!
O: V CINSKEJ RESTIKE, A CAJ ALEBO ZAKUSOK PO OBEDE MALY, ALEBO SUROVY KAPUSTOVY SALAT BO TAM IDE CUKOR, TAK SCHVALNE
V: AKO RANAJKY, NEVARENA
SKUSTE OLOV. A DES. NEBUDE TELO VYZAD.