Fajka az do konca?-sex

lusijka

Moj priatel mi to tiez nerobi do pusy, lebo vie ,ze to neznasam....predsa nic sa nemoze robit na silu..akurat mu niekedy dovolim, zby mi to zrobil na tvar..to je vsetko..este na zaciatku vtahu ma parkrat nemilo prekvapil a spravil sa mi do ust no ale teraz uz nie..aj ked mu sama navrhnem, ze moze..on uz nechce...lebo vie, ze to chcem urobit len kvoli nemu

anka

ja sa vždy snažím hovoriť s priateľom na túto tému. Pýtam sa ho čo by chcel vylepšiť, poprípade rytmus, ked chce iný, nech mi kľudne chytí hlavu a udáva si ho sám :-) Ale viem, že najradšej má, ked je úplne úplne hlboko, ako sa len dá. A musím sa priznať, že ma to nesmierne baví. Ked vidím, ako je mu super, som aj ja šťastná... :-)

hu

a konecne k teme>>myslim, ze nie je uplne najpodstatnejsie, ci to dokazes prehltnut, ale to ze neprestanes v polovici, alebo ak to robis perfektne pusou, tak presne v najvacsiom vytrzeni ked prichadza orgazmus, zrazu prejst na inu techiku, trebars iba robenie rukou. Predstav si, ze si prave v tom bode, ze si na prelome k orgazmu a vtedy by to strojca tv. extazy pokazil

hu

to Gina.ba> urcite mas z urciteho uhla prvdu, ale nezabudaj na to, ze ruka>ruku myje(cize,ak Ti to spravim ja tak ako o tom snivas, tak je dost pravdepodobne(pokial ma mas rad/a), ze sa prekonas a este qualitnejsie mi to vratis spat...samozrejme nevravim o pripade, idem na byt ku kamoskam, zoznamim sa s chalanom/dievcatom a hned supky do postele, kde odvediem hvizdny vykon a toho druheho vidim naposledy

anka

Tak toto som zrejme nepochopila... čo ide? :-) som v práci, takže niekedy sa nestíham zamyslieť nad tým, kto presne ako čo myslel...

anka

Ja som predpokladala, že nie sú spokojné, ked sa takto sťažujú :-) A jasné, že by nemali hovoriť, že "nevyfajčím sa, lebo sa z toho povraciam". V normálnom vzťahu to funguje inak. Ja som priateľovi rovno povedala, že do pusy v pohode, ale že to neprehltnem. Trošku sme sa posmiali, zasrandovali, chcela som mu to zo srandy napchať do pusy a bolo :-) Aj pri milovaní musí byť sranda, nie? A každý vzťah by mal byť vyrovnaný. Koľko beriem, toľko aj dávam...