Štítna zľaza, Ľubochňa

Príspevok v téme: Štítna zľaza, Ľubochňa
annna

Mam problemy so stitnou zlazou, znizena funkcica stitnej zlazy, zapal stitnej zlazy a uzivam treti rok Euthyrox. Aj napriek tomu ze uzivam lieky som velmi pribrala a aj preto som sa rozhodla zeby som skusila este vysetrenie v Lubochni. Bola by som rada keby sa mi ozval niekto kto uz tam na vysetreni bol a opisal mi ako to tam prebieha, pripadne u koho sa mam objednat, niekto kto ma s tym osobnu skusenost. Je niekto kto od Euthyroxu pribral? Teraz uzivam Euthyrox 100, davky mi postupne zvysovali, ale ja priberam dalej pri rovnakej zivotosprave ako predtym ked som lieky nebrala. Je sice pravda, ze odkedy uzivam lieky citim sa lepsie az na to priberanie to je hrozne za 3 roky skoro 40 kg, co je zle. Ak s tym ma niekto osobne skusenosti nech sa mi ozve. dakujem

annna

Vsetkym vam velmi pekne dakujem, ktorí ste mi odpovedali a podelili sa o svoje osobne skusenosti. Uz som sa objednala na to vysetrenie do Lubochne, volny termin maju az koncom augusta, takze musim cakat, ale moja obv. lekarka trva na tom vysetreni aj ked mam urobene vysetrenie u endokrinologicky v nasom meste. Vsetci mate taku skusenost ze ked je spravne nastavena liecba, tak sa uz potom nepribera, tak ja neviem, lebo moja obezita je velmi neprijemna. Stale som bola stihla, az vychudnuta, ked sa mi postupne za 10 rokov podarilo pribrat na 60 kg bola som stastny clovek, vahu som si strazila ale teraz toto. V priebehu troch rokov enormny narast hmnotnosti 40 kg, co je jednak nezdrave a nemusim vam ani hovorit ako sa citim a ako vyzeram. Ani vo sne by ma nenapadlo, ze raz budem riesit takyto problem. Este raz vam dakujem za odpovede.

anonym

Ahojte.Mám pre vás otázočku.Je nás v kolektíve 20 žien a z toho 5 má ochorenie štítnej žlazy.Čo by ste na to povedali.Je to normálne?Včera sme sa smiali,že si objednáme autobus ked pojdeme do Lubochne.A ako píše daduša21,tiež som mala zo začiatku problém s užívaním.Ale teraz to už mám kdesi zakodované,že ráno najprv do kuchyne po Euthyrox a potom ostatné.Pozdravujem.

igris

ruza neboj, mne to tiez pri tehotenstve stupalo a hlavne poporode ked som dojcila a teraz to pekne zase ide dolu :)

ruza

Ahojte.Ja som bola prvy krat pred 4 rokmi v Lubochni,vtedy sa muselo mat odporucenie od obvodneho lekara,no neviem,mozno sa to uz zmenilo.Ja tiez nepriberam,je fakt,ze treba si davt pozor co zjest a kolko.Ja berem euthyrox125 stale cakam,ze mi to klesne ale ani nahodou,zial,ked som bola tehotna,sa mi stale davka zvysovala a ostala na tych 125.Inak mi velmi pomohol ten euthyrox,mne byvavalo velmi zle a mala sa aj koprivku,teraz je super(klop klop klop na drevo:)

daduša21

Ahoj Annna,ja chodím do Ľubochne už 6 rokov,a riad sa tak ako to napísala damaxy,ja som za rok pribrala tiež 10 kg,ale až teraz po 5 rokoch som schudla,beriem Euthyrox 75mg,a je to dosť otravné každé ráno nezabudnuť na tabletky,ale čo už s tým narobíme,však?

damaxy

Je to vysokošpecializované stredisko s dlhoročnou tradíciou,modernými prístrojmi a hlavne odborníkmi.Je to inak riadna diera,tá Lubochna.lieci sa tam aj diabetes .Neviem ako teraz ale niekedy tam boli aj kupele na tieto choroby.kvoli peniazom teraz neviem, či to tak ešte funguje.Celý nazov znie Národny endokrinologicky a diabetologický ustav.