Nesmelý muž

Príspevok v téme: Nesmelý muž
trubela

Zdravím.. viem, že asi ani neexistuje rada, asi sa potrebujem len vyrozprávať... stretávam v práci sporadicky človeka - muža, kt.ma po dllllhom čase zaujíma. problém je, že je veľmi plachý nesmelý zakríknutý.. hoci v pracovnej oblasti pôsobí suverénne a darí sa mu... a možno práve tá kombinácia zdravého sebavedomia v práci, zároveň úcty a pokory v bežnom správaní ma tak na ňom priťahujú. je to dobrý človek, no zároveň v poslednej dobe aj veľmi ubolený smutný a sklamaný (vzťahy, rodina, zdravie..) ...najradšej by som ho objala silno a nikdy nepustila.. až na to, že ja som nikdy chlapa nebalila, nikdy som ani nemusela, som proste stará škola.. chlap by mal byť podľa mňa vždy ten, kto prvý vyvinie nejakú snahu a iniciatívu aj keď si uvedomujem, že v tomto prípade to tak asi nikdy nebude a tak tie naše občasné pracovné stretnutia končia aj začínajú pri - dobrý deň.. dovidenia a také tie zdvorilostné blablabla, a potom si hlavu trieskam o múr aká som hlúpa koza, že sa správam pri ňom ako zaľúbená školáčka, pritom bežne randím, mám lepších chlapov kamarátov ako kamarátky... nerozumiem tomu celému a hlavne sa bojím, že si ho opäť uchmatne nejaká harpia a zas bude len trpieť... :-/

Súvisiaci obsah

cesticko1

"ak má muž naozaj seriozny záujem o ženu, tak si nájde spôsob ako to dať najavo - aj ak je nesmelý!"

tak toto je riadna blbost.. :)

Nina.

Ver mi, že ak má muž naozaj seriozny záujem o ženu, tak si nájde spôsob ako to dať najavo - aj ak je nesmelý! Mám skúsenosti, že aj tí najhanblivejší chlapi ak majú naozaj záujem tak sa dokážu prekonať. Ak to trvá už viac ako 3 - 4 mesiace a on nič, tak asi určite nemá záujem.

pistek

Trubelka, daj tomu cas. A zisti si o nom co najviac informacii...kde zvykne chodievat na obedy, ako travi volny cas, ake ma zaujmy konicky, kam zvykne chodit a pohybovat sa, kde a ako zije, atd atd. No a potom sa snaz vyskytnut kde on, alebo ho o nieco popros poziadaj (ci uz ohladne prace, rady, nazoru atd), nadhod temy kde vies ze je doma aby sa chytil a mohol o tom s tebou rozpravat diskutovat, bavit sa s tebou, proste hladaj chvile ked mozes byt s nim najlepsie osamote a uvidis podla jeho spravania reakcii, ako na teba bude reagovat, ci ma vobec mozny zaujem o teba ako o zenu..

trubela

crawler1: :D nebola žiadna otázka, veď som písala, že sa potrebujem "vyrozprávať" ..a prac.obed bol aj s celým kolektívom, ale mám tak ukvákanú kolegyňu, že MY dvaja sme sa ďalej ako k podaniu soli nedostali ...

sampon: nehádam sa, že som úplne fit, veď by som potom určite neblúdila po tejto stránke.. a mám fóbiu len z Neho, ináč som komunikatívna až moc...

branislav: on asi aj vie koľká bije, kolegovia sa s nim poznajú dlhšie a lepšie než ja a zbystrili už dávno, že som z neho nesvoja a patrične si ma doberajú.. možno preto sa tak hanbíme jeden druhého .. booožinku, akoby som mala 12 si pripadám :D

sampon

A to kedy tak fungovalo, ze muz oslovoval zenu vzdy ako prvy?
Netrpis socialnou fobiou? Vtedy by si mohla mat problem niekoho oslovit.

branislav

ved mu skus nieco malo naznacit, chlap to pozna ak nie je puk, ak sa nechyti nema zaujem alebo je nechapavy, zase ponukat sa mu nemozes

crawler1

a aka je otazka?

co takto ist na spolocny pracovny obed? my sme v praci chodili na skupinkove obedy. ak je nieco podobne aj u vas, co takto ho niekedy zavolat, ci sa nechce pridat?