Ucinne bielenie zubov - skusenosti

biatlonistka7

Nikola vieš čo nejako po mesiaci, po dvoch, chce to čas, ale postupne to uvidíš. Ja od januára si zuby bielim a vidím, že sú belšie, ale musíme sa aj pri tomto obrniť trpezlivosťou, lebo nejde všetko zo dňa na deň ako sa hovorí ;)

kvetinka777

- jancovka

ale prečo si mala vtedy citlivé zuby? To si treba uvedomiť, keď už si sa s tým stretla, že kde bol ten problém, čo to spôsobilo. Ja už som aj nižšie písala, že čo vlastne tie pasty obsahujú takže to ti nemá ako vplývať na citlivosť zubov. Takže toho sa ale že vôbec obávať nemusíš. Práveže toto je fajn, toto je niečo na viac čo dáš zubom, starostlivosť naviac, ktorá len dobre urobí.

kvetinka777

- mirinda890

podľa mňa to nestačí, pretože tá kefka, čo je v tomto bielení, čo ja používam, tak ona má led svetlo a tiež aj vibruje. Takže lepšie tie zuby vyčistí, je to iné ako bežná kefka. Predsa len tou si tak dobre nevyčistíš.

jancovka

Akinom z citlivosti mám aj ja obavu. Lebo raz som už mala také citlivé zuby. Že mi vadilo veľa vecí, aj teplá káva a už by som nechcela aby sa mi niečo také zopakovalo :(

kvetinka777

- akinom007

áno, mne tento spôsob bielenia sedí, nie je to ani drahé, ani bolestivé a najmä je to účinné. Takže ja si nemám na čo sťažovať, ja sa teším z toho, že som sa k takémuto spôsobu dostala. U zubára to by si sa nedoplatila.

kvetinka777

- sticka

áno dve sú, jedna obsahuje kokosvý olej a druhá zase aktívne čierne uhlie, v tom je ten rozdiel, že sa používajú rôzne. Ale fajn je to, že tento spôsob bielenia je bezbolestný a prírodný :) Neobsahuje toto bielenie chémiu, ktorá by nejako poškodila sklovinu alebo niečo.

akinom007

kvetinka777/ takze odporucas? ja som tiez uz po tom day/night pokukovala ale kedze mam novu sonicku kefku tak som to neriesila. Nie su potom citlive? Tiez som nikdy nebola u zubara na bieleni skor taketo menej drasticke bielenia ma zaujimaju...
ja mam dobru skusenost s bieliacim perom