Ucinne bielenie zubov - skusenosti

bronicka

..viacero veci..napriklad aj zlozenie past, ktore su v bieleni..ze maju prirodne zlozenie, ze to nie je ziadna nejaka chemia, ktora by mohla poskodit sklovinu..oslabit zuby alebo daco podobne..tiez led svetlo na kefke..a klamala by som keby som nepovedala aj cenu..lebo ta bola pre mna velkym prekvapenim..pretoze ked vidim niektore bielenia kolko stoja, tak dovidenia..

bronicka

..nikola.stein to zalezi cim si bielis zuby..ja co pouzivam Day Night bielenie, tak pri tom som spozorovala, ze mam belsie zuby uz po par pouzitiach..uz cca po tyzdni som videla, ze tie zuby su belsie..a cim dlhsie si ich budes umyvat tak tym tie vysledky budu viditelnejsie..prirodzene, ze nejde to hned..to mas tak ako aj ked zuby zozltnu..to nie je uz aj hned, to tiez trva a rovnako aj ta cesta naspat..ale co ja ocenujem, ze je to bielenie na prirodnej baze..ze tie pasty obsahuju kokosovy olej a aktivne cierne uhlie..ze neobsahuju nic take, co by mohlo nejako sklovinu oslabit..alebo nieco podobne..

biatlonistka7

Nikola vieš čo nejako po mesiaci, po dvoch, chce to čas, ale postupne to uvidíš. Ja od januára si zuby bielim a vidím, že sú belšie, ale musíme sa aj pri tomto obrniť trpezlivosťou, lebo nejde všetko zo dňa na deň ako sa hovorí ;)

kvetinka777

- jancovka

ale prečo si mala vtedy citlivé zuby? To si treba uvedomiť, keď už si sa s tým stretla, že kde bol ten problém, čo to spôsobilo. Ja už som aj nižšie písala, že čo vlastne tie pasty obsahujú takže to ti nemá ako vplývať na citlivosť zubov. Takže toho sa ale že vôbec obávať nemusíš. Práveže toto je fajn, toto je niečo na viac čo dáš zubom, starostlivosť naviac, ktorá len dobre urobí.

kvetinka777

- mirinda890

podľa mňa to nestačí, pretože tá kefka, čo je v tomto bielení, čo ja používam, tak ona má led svetlo a tiež aj vibruje. Takže lepšie tie zuby vyčistí, je to iné ako bežná kefka. Predsa len tou si tak dobre nevyčistíš.

jancovka

Akinom z citlivosti mám aj ja obavu. Lebo raz som už mala také citlivé zuby. Že mi vadilo veľa vecí, aj teplá káva a už by som nechcela aby sa mi niečo také zopakovalo :(