Ucinne bielenie zubov - skusenosti

kvetinka777

- akinom007

áno, mne tento spôsob bielenia sedí, nie je to ani drahé, ani bolestivé a najmä je to účinné. Takže ja si nemám na čo sťažovať, ja sa teším z toho, že som sa k takémuto spôsobu dostala. U zubára to by si sa nedoplatila.

kvetinka777

- sticka

áno dve sú, jedna obsahuje kokosvý olej a druhá zase aktívne čierne uhlie, v tom je ten rozdiel, že sa používajú rôzne. Ale fajn je to, že tento spôsob bielenia je bezbolestný a prírodný :) Neobsahuje toto bielenie chémiu, ktorá by nejako poškodila sklovinu alebo niečo.

akinom007

kvetinka777/ takze odporucas? ja som tiez uz po tom day/night pokukovala ale kedze mam novu sonicku kefku tak som to neriesila. Nie su potom citlive? Tiez som nikdy nebola u zubara na bieleni skor taketo menej drasticke bielenia ma zaujimaju...
ja mam dobru skusenost s bieliacim perom

sticka

simka aka pasta? to sa tak vola? lebo o niecom takom som este teda nepocula je to pre mna uplne nove :) ta ti teda vybielila?
kvetinka to su zvlast dve pasty? mozes mi napisat v com je rozdiel, ze ked jedna sa rano a druha vecer,?

kvetinka777

- sticka

rôzne spôsoby bielenia sú, u mňa bolo tiež obdobie, keď som chcela ísť aj k zubárovi na bielenie, ale keď som si cenníky pozrela, tak som skoro okoktavela jak to vychádzalo :/ Teraz približne od leta mám doma Day Night, celý set, to je kefka s Led svetielkom a dve pasty, jedna denná a jedna nočná a to používam denne a za tie mesiace je zmena na mojich zuboch viditeľná. Je to bielenie, ktoré je bezbolesti a je prírodné, takže ja keby som opať na tom takto ako ty, že sa mám rozhodnúť, tak by som siahla znovu po tomto.;)

simka111

Mne pomohla, ale iba trošku rataňova pasta na zuby od Weleda, maju ju v Dm asi za 6 eur.. skušala s dlhšiu dobu kokosový olej, no nič moc..zuby sú tak akurat leskle, ale nie belšie..klasicke bieliace pasty mi drazdia dasna aj jazyk..takže ostava len bielenie, no podla mna je to zasah ako do zubov tak do tela

sticka

vretienka, soda bikarbona? to by mi teda nenapadlo, ze to moze mat nejaky vplyv na belost zubov, celebrita preventivna prehliadka a z akeho dovodu?? skusala som, ale take bezne, co sa daju normalne v drogerii kupit, ale to mi nic neprinieslo, ziadnu zmenu som nezaregistrovala :/

malapehana

sticka u zubarky stoji bielenie nehorazne peniaze, sesterka to raz absolvovala a odvtedy uz nebola lebo jej to v ten mesiac dost rozpocet narusilo :/ su aj lacnejsie varianty a ucinne ;)

celebrita

sticka tak to u zubára môžeš rátať, že by si dala aj nejakých dvesto ečiek, ak nie aj viac a najmä neviem či bielenie u zubára by bolo tak rýchlo, keďže musela by si mať zuby v poriadku. Tomu predchádza aj napríklad preventívna prehliadka, čo som sa od kamošky dozvedela. Takže ja by som radšej po niečom dostupnejšom siahla. Neskúšala si nejaké pasty alebo niečo také?