Krámy v škole

Príspevok v téme: Krámy v škole
Beky203

Čavte baby !!!
Chcela by som sa vás opýtať ako sa vy vysporiadávate s krámamy v škole. Chodíte si meniť vložky na každú prestávku ? Není vám to trápne v kuse každých 5 dní chodiť na záchod na každej prestávke ? Mne osobne je to ve´ľmi nepríjemné .
Možno sa to zdá iba mne ale keď idem na wc tak keď šuchotáte s tými vložkami pri odbaľovaní... mne sa to zdá veľmi trápne .
Ked máme telesnú a má veľké kŕče v bruchu tak nevládzem ani cvičiť a neviem ako to povedať učiteľke ... + keď sme v šatni bojím sa že mi budú vidieť vložky alebo aspoń tie krídielka ... Pomôžte mi chcem vedieť či sa to deje iba mne alebo aj niekomu inému.....
A hlavne neznášam keď sa musím postaviť lebo cítim ako to zo mňs teče .. je to nepríjemné ...
Vždy sa bojím že pretečiem ...

odpovedam123

chce to len trochu praxe.. ja som s tým tiež mala zo začitku problémy , cítila som sa blbo hlavne ked som ho vyťahovala ale zvykla som si... a v škole nechodím každú prestavku na wc a to používam vložky.. ak máš silnejšiu mens. skús ju zmierniť tým že budeš piť citronovu vodu a pod. hlavne sa nepúštaj do užívania antikoncepcie, je to svinstvo :)

Beky203

No ... to som skúšala no nejde to .... stále som sa cítila pri ich používaní divne. Raz som si ho skúšala no nedopadlo to dobre. Dala som si ten tampón a ešte pre istotu intímku ( slipovú vložku , tenkú vložku ) Ale som si tam na nej našla krv čiže bol tampón zavedený nesprávne ... som zúfalá ..