Krámy v škole

Príspevok v téme: Krámy v škole
Beky203

Čavte baby !!!
Chcela by som sa vás opýtať ako sa vy vysporiadávate s krámamy v škole. Chodíte si meniť vložky na každú prestávku ? Není vám to trápne v kuse každých 5 dní chodiť na záchod na každej prestávke ? Mne osobne je to ve´ľmi nepríjemné .
Možno sa to zdá iba mne ale keď idem na wc tak keď šuchotáte s tými vložkami pri odbaľovaní... mne sa to zdá veľmi trápne .
Ked máme telesnú a má veľké kŕče v bruchu tak nevládzem ani cvičiť a neviem ako to povedať učiteľke ... + keď sme v šatni bojím sa že mi budú vidieť vložky alebo aspoń tie krídielka ... Pomôžte mi chcem vedieť či sa to deje iba mne alebo aj niekomu inému.....
A hlavne neznášam keď sa musím postaviť lebo cítim ako to zo mňs teče .. je to nepríjemné ...
Vždy sa bojím že pretečiem ...

swistica

Mip - treba zdokonalit system prezliekania. Staci ked si cez lono pri prezliekani prehodis nejake oblecenie a jedny nohavice vyzlecies a dalsie na telesnu oblecies. Nemali by si nic vsimnut.

FrantiskaMokra

a co je natom akoze trapne?...ved to je normalna vec!...ucitelke na telesnej to normalne povedz a zase co sa tyka menenia, tak si nemusis kazdu prestavku...ved isto az tak moc nekrvacas, ze by si pretiekla..

keithlyn

Mip a aký je tvoj problem???? každa zdrava žena ma kramy... a???
tak začni použivať tampony a bude po probleme..

Mip

Čaute mam menzes každý mesiac a v skole si mením vložku každú 3 prestávku keď mám krámy tak nosím čierne legíny najviac trápne je to keď mi na telesnej babi vidia krídielka od vložky a keď si na záchode mením vložku tak splachmem abi nebolo pocut suchotanie.

lulu99999

Vážne nechci to ešte mať.Eštee sa s tým nažiješ :D.Ja mám 14 a niekedy by som brala keby som ich dostala v inom veku, niekedy v 15. hlavne sa to nepokúšaj vyvolať, nech ešte neskončíš na pohotovosti alebo čo...(myslím také tie hlúpe nápady z googlu)

Kramy

Ja to ešte nemám,ale chcela by som mať. Mám 13 rokov (o chvíľu 14). Poraďte mi prosím niekto ako to vyvolať.

qAnnEp

sadstory : neboj, prvá MS kľudne môže prísť do takých cca 16rokov. Nie je dôvod stresovať. Ja som dostala keď som mala 13 (asi 3-4mes.). máš čas a keď to príde, budeš ľutovať že si niekedy chcela MS.
k ríspevku: nedeje sa to len tebe akurát že ja nemám silný MS a tak mi stačí ísť tak každú 2-3 hodinu na WC prípadne cez prestávku keď tam nikto nie je. A na telesnej maj nohy pri sebe a nikto si nič nevšimne.. a pri vstávaní sa ti krv nahromadí za ten čas takže to je normálne že máš pocit že to "tečie". netreba sa toho báť, stačí keď po dlhšom sedení skontrolovať na WC :))

Sadstory

Ahojte, neviem ci si to ešte niekto prečíta ale mam 12 a ešte som nemala menzes a niektoré baby z triedy už mali... Bojím sa ze ho nedostanem do toho požadovaného veku a budem musieť ísť k lekárovi??

Antisexx

Nemusite chodievat predsa na ten istý záchod. V skolách su vacsinou na každej chodbe záchody. Ja chodím trebars na chalanský záchod do druhej budovy školy pretože nemam rada ked mam ist s niekym, chcem sukromie. A na ten chalansky zachod nikto nechodi lebo o par metrov su tam zachody pre chalanov a vynovené.

Nicki36

RomcaPomocnica mám 12 rokov aaa ano ďakujem no písala som to dávno takzéé trocha sa to zmenilo vložku si mením 3x o 10,12,14 vychádza to úžasne práve som to dostala ?? Alee jeto prírodná vec,normálne no chcela by som odporučiť vložky ktoré používam su mäkké a ani ich skoro necítiť su jemné a dobre vstrebávajú volajú sa Libresse ultra normal a prosteee moja TOPKA