L-Carnitin

Filaga

nekupuj to, nejaky slusnejsi spalovac na trhu je Max Muscle ThermX, ale nezabudni, ze bez spravneho cvicenia a spravneho jedalnicka nebudes panom svojej vahy.

pupavka

L Carnitin uzivala moja spolubyvajuca, lebo chcela schudnut. Ale necvicila. To bola sou, mala energie, lietala po izbe, upratovala, nervila, jednoducho si nevybila tu energiu cvicenim. Jasna vec ze nic neschudla

maculka

mackousko tak porad teda nieco ucinne, ja tyzden bez sladkeho, upravila som si stravu, kazdy vecer aspon 2 hod na korculiach a neschudla som ani gram a to vazne, nejem mastne jedla, nic vyprazane, nic sladke, ovocie zelenina, po 17tej tiez nepapam, tak preco mi nic nejde dole

mackousko

Kupit L-Carnitin sa rovna vyhodene peniaze. Je prada ze L-Carnitin pomaha k odburavaniu tukov ale telo si vie vytvorit dostatok a je zbytocne ho doplnat.

lera

Ja to mam v tabletkovej forme a aj cvicim a behavam vela ale myslim ze to ziadne zazraky nerobi. mne to skor pomaha v tom ze si to dam a mam vacsiu chut cvicit ale nechudnem s toho inak ako kym som to nebrala.

laura211

na kazdeho posobi inak, ja som si kupovala taky tekuty s pyruvatom a bol fajn, dala som si ho pred cvicenim a frcala som si jedna radost, to som aj behavala....teraz mam v tabletkovej forme, no nejako to neni ono....ale chudla som nim, no neviem ci to bude tym cvicenim, ci carnitinom....

zaba

aj ja by som sa chcela nam opytat,ma s nim niekto skusenosti?lebo ze vraj sa nim spaluju tuky,ak si ho dam pred cvicenim,ale nenaberiem na svaloch?